• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

acemiperi

Şükür Rabbime
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
8.643
523
Bir de başka hiç bir erkeği sevemeyecekmişim gibi bi duygu var , benim bi kere aşık olma hakkım vardı onu da ona harcadım , şimdi aşksız kaldım gibi geliyordu/COLOR]

çok mücadele ettim bu duyguyla
ağlamak, kendimle kavga etmek..

bunlardan kurtulabilmek için saatlerce yürümek.
ah ahhh bi de değse....:gitme:

Depresyonda gibiydim..İçimden hiçbirşey yapmamak geliyordu.hüzünlü şarkılar dinleyince hemen ağlardım.hep hüzünlü şarkılar dinlerdim.canım istiyordu.ama şimdi günlerim boş geçmiş diyorum.ama aşk acısının nasıl birşey olduğunu daha iyi anlamış oldum.ve bu bana iyi bir ders olmuştu.
ilk zamanlar şarkı falan dinleyemiyordum. kendimi hastanelik etmeyi başardım. işim, okulum, sağlığım, düzenim bozuldu zor toparladım.değmezmiş hiç ama yaşanacağı varmış. kendimi ve hayatı daha iyi tanıdım kesinlikle.

çikolatalxixsxuxt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
79
0
Tüm acılar şiddeti ve nedeni ne olursa olsun gittikçe azalacak ve sonunda bitecektir. Ama işte bunu mantık anlasa da ayrılığın ilk zamanlarında kalbe anlatmak zor. Yani günlerin boşa da geçse, hak etmeyen birisi için de olsa acı çekmene engel olamıyorsun. Ve kavuşma ihtimalin de yoksa tüm perişanlık. Tabi benim için en kötüsü de ailemden, dostlarımdan uzaktayım. Ve burda bu konuda konuşabileceğim tek bir insan bile yok. Katılabileceğim tek bir aktivite, oyalanacak en ufak bir şey yok. Zaten tüm vaktimizi beraber geçiriyorduk, şimdi 2 kere kötüyüm hem aşkımı hem de burdaki tek arkadaşımı kaybettim.

xxtalyaxx

hayat buysa gerçek nedir?
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2009
6.443
3.238
ilk günlerde durur durur ağlarım, yemek yiyemem, suskun olurum.. sonrasında kendimle durumumla dalga geçmeye başlarım.. çok fazla sürmez melankolik halim..

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
3.221
111
ilk başlarda çok ağlıyordum ne bılıyım karmakarısıktım sımdı ıse sankı ondan başkasını ı sevemem gıbı gelıyor yanı evlenemem sankı cunkı sevmeden asla dıyenlerdenım

susarak xoxzlxuxyorum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
281
0
inanın nasıl olduğumu anlatacak kelime bulamıyorum çok hemde çok kötüyüm 7 yıllık bir ilişki evlenmeye 1 ay kala çok basit bir konudan dolayı bitti daha doğrusu onuda bilmyrm bitti dedi arkasından bi tn laf saydıı ne olduğunu bilmyrm arıyrm msj yazıyrm ama cevap yokkkkkk

supremum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
98
0
inanın nasıl olduğumu anlatacak kelime bulamıyorum çok hemde çok kötüyüm 7 yıllık bir ilişki evlenmeye 1 ay kala çok basit bir konudan dolayı bitti daha doğrusu onuda bilmyrm bitti dedi arkasından bi tn laf saydıı ne olduğunu bilmyrm arıyrm msj yazıyrm ama cevap yokkkkkk
ah canım uzuldum senın adına..

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.782
7
aglarım gozlerim kıpkırmızı olur siser canım hic bişi yapmak istemez hayattan baglarımı koparırım

E

EU2

Ziyaretçi
şimdi bı cukulata yıyorum evdeyken bana cıkarmıstı kavenın yanında, dıger kıza da böle ıkramlar yaptı mı acaba dıyorum :KK43: sımdı yıne orada mı aramıyor cunku benı yıne.
eskıden de ask acısı cektım bı anda en en en yakısıklı oluverıyor.
bazen de en ıgrendıgım kişi.

E

EU2

Ziyaretçi
senınkı de karar verememıs kacmakla bulmus çözumu, ara canım belkı döner.

Asmin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7.813
198
52 kilodan 42 kiloya dustum..
ulser oldum hastanelik oldum..eksiksiz aylarca her sabah agladim..
yillarca da anilarimizin oldugu yerlerden uzaklastim..
yillarca surdu bu..
sonra bir gun yuzlestim herseyle.. ve geride biraktim hepsini..
o gunden beri de cok iyiyim..

Yukarı Alt