Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

tomvejerry

Love is.. <3
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
6.343
2.849
Hikayelere bakiyorum da.. En kotusu de ayrilir ayrilmaz degil baskasiyla iliskiye baslayan, direk nisan, dugun yapan adamlar sanirim. Hic mi kalp, vicdan yok bunlarda yahu? :KK14:

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
çok fena bir duygu. çok berbat çok boktan. ben düzeldim sanıyorum bi bakıyorum gene burnumun dibinde bitiyor acısı. 4 ay sonra tam 2 yıl olacak ayrılalı. millet bunca zamanda üzerine evlenip bir de çocuk yapıp mutlu mesut yuvasını kuruyor. ben hala acınası bir halde onun profiline bakıyorum uzaktan, bir yabancı gibi.. artık hiçbir zerresi bana ait olmayan bir adama uzaktan bakmak.. insanın ciğerine soğuk çivi gibi batıyor o his..böylesine saplanıp kalmayı anlamıyorum.. anlamlandıramıyorum. ne zaman azat olurum bu aşktan allaha dua ediyorum sürekli.belki yeniden sevebileceğim biri karşıma çıkana kadar onu söküp atamıycam. belki de kimseyi bir daha böylesine sevemiycem bilmiyorum, tek isteğim artık kalbimi acıtmaması. duygu değerini kaybetmesi. benim için sokaktaki herhangi bir insandan farksız olması..
kiyamam o duyguyu oyle iyi taniyorum ki maalesef caresi de biraz Zaman biraz kafa dagitacak seyler... Bu arada Ben en son baktigim da karisinin hamile oldugunu ögrendim.., sonra ani bi kararla hem onu hem karisini ona ait ne varsa engelledim... Kendimi psikopat gibi hissetmeye baslamistim iyice :) bi kac gün etkisinde kaldim ama cok surmedi eh artik toparlanmakta ustalastim :).. Onun uzerine birisine sans vereyim dedim belki yeniden severim yeniden hayal kurmaya baslarim filan
.. 3 hafta hersey güzel Romantik siirler filan sonra herseyiyle aslinda bana unutmaya calistigim ne varsa hatirlatmak icin gonderilmis gibi hissettim ve o anda red cektim.. Aslinda belki sonunda Mutlu bi yuva kurabilecegim bi adamdi tatliydi da ustume de cok dusuyodu...
anladim ki sonra hic bisey degil zaman gecmesi lazimmis sadece ne kadar zaman bilmiyorum... Benimde bir bucuk yil olacak iste neredeyse...

Son düzenleme:

sekerparee

akışa bıraktım..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
3.212
324
kiyamam o duyguyu oyle iyi taniyorum ki maalesef caresi de biraz Zaman biraz kafa dagitacak seyler... Bu arada Ben en son baktigim da karisinin hamile oldugunu ögrendim.., sonra ani bi kararla hem onu hem karisini ona ait ne varsa engelledim... Kendimi psikopat gibi hissetmeye baslamistim iyice :) bi kac gün etkisinde kaldim ama cok surmedi eh artik toparlanmakta ustalastim :).. Onun uzerine birisine sans vereyim dedim belki yeniden severim yeniden hayal kurmaya baslarim filan
.. 3 hafta hersey güzel Romantik siirler filan sonra herseyiyle aslinda bana unutmaya calistigim ne varsa hatirlatmak icin gonderilmis gibi hissettim ve o anda red cektim.. Aslinda belki sonunda Mutlu bi yuva kurabilecegim bi adamdi tatliydi da ustume de cok dusuyodu...
anladim ki sonra hic bisey degil zaman gecmesi lazimmis sadece ne kadar zaman bilmiyorum... Benimde bir bucuk yil olacak iste neredeyse...

kendine bir söz ver ya da yemin, bir daha bakmayacağına dair. onların hayatına dair gördüğün öğrendiğin her yeni şey seni daha da geriye sürükler. sen yine de çok güçlüsün. ben böyle bir haberi görsem kendime nasıl gelirim bilmiyorum. onunla ilgili hiçbir konuda güçlü değilim. olmadığımı farkettim. hala o ve ona dair şeyler benim için birer zaaf.. ben geçen gün kendime engel olamayıp baktım profiline, bak tek başına verdiği o keyifli pozlarda bile ciğerim yandı. tut ki bir de yanında bir kadın görsem ,bir de bu nişanlısı karısı vs olsa, böyle birşey görsem ben artık iflah olmam. böyle devam ettiğim sürece bir gün onu da görücem. çünkü ne zamana kadar bekar olacak? ve dahası hayatında biri yok diye sevinmiyorum da, çünkü birileriyle konuştuğuna flörtleştiğine eminim sadece resim koymuyor şimdilik çünkü o çok işini bilen sinsi bir yılandır. bu bakmalarımıza bir son vermemiz lazım. bende aylardır engelli. bakmak istediğimde engeli açıyordum sonra iki gün o engeli kapayamıyorsun ya, sürekli bakma isteğim oluyordu. kendimi tutucam artık bakmak istemiyorum kesinlikle. devam edemiyorum o zaman günlerce kendime gelemiyorum. onun orda gülümsediğini mutlu olduğunu bilmek bile içime işliyor nefes alamıyorum. tek bir fotoğrafını görmek bile beni resmen uçuruma sürüklüyor. hayır ayrılığın ilk başlarında bu duygular normaldir ama iki seneye yaklaştı bende hala değişen bişey yok.bu artık normal değil saplantılı hastalıklı bir hal aldı..

bak tıpkı senin gibi yakın bir süre önce ben de biriyle konuşmaya başladım. ama hiçbir şey hissetmeden, sadece onun yoğun ilgi ve ısrarıyla bir şans vermek istedim, belki mutlu olurum bu kısırdöngüden kurtulurum diye. onun ilgisini yakınlığını gördükçe daha çok yalnızlaştım, tıpkı sen dedin ya sanki unutmak istediğim ne varsa hatırlatmak için gönderilmiş gibi diye. ben de benzer duuygular yaşadım. sürekli kıyas yaptım. zaten duygusal anlamda bişey hissedemiyordum iyice mutsuz oldum. zaman zaman diyoruz ee hani zaman hiç işlemiyor bizde. acaba sevebileceğimiz biri mi çıkmıyor karşımıza? yani ben şunu bilmek istiyorum, unutamadığımız için mi başkasını sevemiyoruz, yoksa sevebileceğimiz biri olmadığı için mi unutamıyoruz? bilmiyorum..

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
O sozu verdim kendime ve engeli cektim 2 ay olacak insallah kendime yenik dusup bakmak istemem simdilik biraz durulmus gibiyim... Sende bakma bosver diyemem ama kendini bi alistir zamanla gerek bile duymazsin heralde.. Bence bizim karsimiza daha dogru kisi cikmadi en azindan Ben oyle dusunuyorum... Zaten suanda oyle yogun ask duygulari yasatacak degilde arkadas tarzinda baslayacak birisini istiyorum bakalim hayirlisi olsun

sekerparee

akışa bıraktım..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
3.212
324
O sozu verdim kendime ve engeli cektim 2 ay olacak insallah kendime yenik dusup bakmak istemem simdilik biraz durulmus gibiyim... Sende bakma bosver diyemem ama kendini bi alistir zamanla gerek bile duymazsin heralde.. Bence bizim karsimiza daha dogru kisi cikmadi en azindan Ben oyle dusunuyorum... Zaten suanda oyle yogun ask duygulari yasatacak degilde arkadas tarzinda baslayacak birisini istiyorum bakalim hayirlisi olsun
ben bazen 3 ay bakmıyorum sonra bişey oluyor inanılmaz bir dürtü, rüyalarımda görüyorum dahası yüzünü görmüyorum ama onunla ilgili hep o zaman bakmak istiyorum. mesela en son baktığımda rüyamda gördüm aynı haftada üç kez ve hayatında biri vardı ve nişanlanmış olarak duyuyorum rüyamda ve kızı bile hayal meyal gördüm. dedim ki tamam bişey oldu bakıcam ve kabullenicem. baktım ve biri yoktu ama neye yarar ben gene kötüleştim:KK43: şöyle sevceğimiz biri olsa belki hafiflicek. dün maymunlar cehennemi vardı, bu değişik bir versiyon yeni çekim sanırım, ordaki çocuğu çok beğendim dedim ki böyle birini sevebilirim belki:KK1: ama demin baktım googleden bazı resimlerinde ona benziyor yoksa ben mi benzetiyorum gülüşünü falan, içim kötü oldu gene:KK50:

$james.jpg

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
ben bazen 3 ay bakmıyorum sonra bişey oluyor inanılmaz bir dürtü, rüyalarımda görüyorum dahası yüzünü görmüyorum ama onunla ilgili hep o zaman bakmak istiyorum. mesela en son baktığımda rüyamda gördüm aynı haftada üç kez ve hayatında biri vardı ve nişanlanmış olarak duyuyorum rüyamda ve kızı bile hayal meyal gördüm. dedim ki tamam bişey oldu bakıcam ve kabullenicem. baktım ve biri yoktu ama neye yarar ben gene kötüleştim:KK43: şöyle sevceğimiz biri olsa belki hafiflicek. dün maymunlar cehennemi vardı, bu değişik bir versiyon yeni çekim sanırım, ordaki çocuğu çok beğendim dedim ki böyle birini sevebilirim belki:KK1: ama demin baktım googleden bazı resimlerinde ona benziyor yoksa ben mi benzetiyorum gülüşünü falan, içim kötü oldu gene:KK50:

Eki Görüntüle 935493
hoslanacagimiz birisi olsa hatta hayatimiza girse bu kadar olmaz bencede biraz da yanlizliktan oluyo gibi geliyo.. Bende de öyle durtu oldugunda bakiyorum ve Hep canimi acitacak bi Haber aliyorum onun icin artik ic sesimi dinlememeye karar verdim insallah :)

sekerparee

akışa bıraktım..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
3.212
324
hoslanacagimiz birisi olsa hatta hayatimiza girse bu kadar olmaz bencede biraz da yanlizliktan oluyo gibi geliyo.. Bende de öyle durtu oldugunda bakiyorum ve Hep canimi acitacak bi Haber aliyorum onun icin artik ic sesimi dinlememeye karar verdim insallah :)[/QUOT

dediğin gibi bunun yüzde 70 i yalnızlıktan oluyor. gerçekten seveceğimiz biri olsa hayatımızda yaralarımız sarılır, kalbimiz yeniden çarptı mı geçmiş giderek silikleşir. ama olmuyor işte..:KK50: ben de artık iç sesimi dinlemiycem. kendime telkin ediyorum. son ana kadar onu sevdiğimi söyledim. daha üç ay öncesi o uyduruk aramalarında bile seni seviyorum dedim. hani bakıyorum? yanımda değil. tamam daha yapılacak bişey kalmamış. ben de oyuncak değilim. benim de gururum var o yüzden artık köşeme çekildim. inşallah karşımıza bizi çok seven ve çok seveceğimiz hayırlı bir insan çıkar...

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
dediğin gibi bunun yüzde 70 i yalnızlıktan oluyor. gerçekten seveceğimiz biri olsa hayatımızda yaralarımız sarılır, kalbimiz yeniden çarptı mı geçmiş giderek silikleşir. ama olmuyor işte..:KK50: ben de artık iç sesimi dinlemiycem. kendime telkin ediyorum. son ana kadar onu sevdiğimi söyledim. daha üç ay öncesi o uyduruk aramalarında bile seni seviyorum dedim. hani bakıyorum? yanımda değil. tamam daha yapılacak bişey kalmamış. ben de oyuncak değilim. benim de gururum var o yüzden artık köşeme çekildim. inşallah karşımıza bizi çok seven ve çok seveceğimiz hayırlı bir insan çıkar...
Amin canim insallah

missnunu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.209
849
erıdım bıttım resmen..onla yatıyorum onla kalkıyorum..sureklı aramak ıstıyorum bıkac kez yaptımda ama artık engellendım arayamıyorumda..mutsuzum..hıcbıseyden keyıf almıyorum..hep aklım onda..bıyere gıdıyorum burdan onla bunu konusarak gecmıstık..surda boyle olmustu ...hep bı o var hayatımda..nası gecıcek bılmıyorum.ama artık gecsın ıstıyorum..huysuz aksı ota boka aglayan bısey oldum..kendımden bıktım resmen hayattan sogudum olsem yerı gıbı gelıyoo

feen

Sporcu
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
955
9
Balon gibi sismis gözler
Sacma sapan ruh hali
Gel git aklım
Bir daha kimseyi sevemeyeceğini düşünmek
Öfke
Höfffff...!