Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

bayanmagdure

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
1
0
İşin acayip yanı hiçbir şey hissetmiyorum. Önceki ayrılığımızda çok üzülmüştüm şimdi yine haksız yere terk edildim ve hissizleştim. Belki haklı olduğum için, belki geri döneceğini düşündüğüm için bilmiyorum ama 4 senelik ilişkide böyle saçma bitmemeliydi sanırım

berrakca

Cahildim dünyanın rengine kandım
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
223
105
bende ne badireler atlattım. benim hep yarım kaldı yarım yaşadım yarım sevildim. çok kötü günler geceler geçirdim unutmadım mı unuttum çok şükür ama nasıl unuttum nasıl ağladım nasıl dağıldım ben bilirim. ama atlattım ya şükür bitti aklıma geldikçe duruyorum bi diyorum ki yarımım ben hangisine üzülüp ağlıyım yaralarımı sardım şimdi kimse yok hayatımda daha 21 yaşındayım hayırlısı olsun Rabbim benide sevicek birini yaratmıştır bekliyorum gelip beni bulur hayırlısı :) kızlar zamanda geçiyo gerçekten uzun yürüyüşler yapın iyi geliyo sevgiyle kalıın.

jouska

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
1.389
782
O kadar sulugözlü bir şey dönüştüm ki işin içinden çıkamıyorum :KK5:

cibis

kısaca kimyager
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
67
3
valla ben şuan aşk acısı çekiyorum eski ve ilk olan sevgilimin hayatında biri var whatsaptan çıkmıyo. kafayı yiyorum ağlıyorum özlüyorum. nefret ediyorum. konuştuğu kıza küfürler ediyorum. kendimi değersiz hissediyorum, yaamamam gerektiğini düşünüyorum.yalvarasım geliyor bazen sonra kötü yönlerini düşünüyorum hazır bitmişken boşver diyorum kendime. şuan yıldız tilbe dinliyorum birazdan ağlıcam yine.

WunJo

Popüler Üye
Pro Üye
18 Aralık 2009
5.547
3.765
Hissetmişim gibi bir kaç gündür buraya bakıyordum,bütün mesajları okudum neredeyse..
Bugün de biz ayrıldık.
Öfkeliyim hem de fazlasıyla.
Biz bir kaç kez ayrılıp barıştık. İlk üç gün vur patlasın cal oynasın rahattım 4. gün baslıyordu acılar. Ama barısıyorduk.
Hep korktum ya cok acı cekersem diye..

Gelişmeleri yazarım.

WunJo

Popüler Üye
Pro Üye
18 Aralık 2009
5.547
3.765
valla ben şuan aşk acısı çekiyorum eski ve ilk olan sevgilimin hayatında biri var whatsaptan çıkmıyo. kafayı yiyorum ağlıyorum özlüyorum. nefret ediyorum. konuştuğu kıza küfürler ediyorum. kendimi değersiz hissediyorum, yaamamam gerektiğini düşünüyorum.yalvarasım geliyor bazen sonra kötü yönlerini düşünüyorum hazır bitmişken boşver diyorum kendime. şuan yıldız tilbe dinliyorum birazdan ağlıcam yine.
sakın yalvarma,hersey daha kötü oluyor. Gözünde daha değersiz oluyorsun nasılsa seviyor diye hem sana geri gelmiyor hem de el altında yedek tutuyor. Agla zırla ama sakın arama belli etme..

Ozgee_34

FİNANCE MANAGER
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
4.875
1.001
Canlarımmm, aşk acısının alasını ben 2 yıl önce çektim. Yıllarca gelmesini beklediğim adamın yaptığım onca emeğe karşılık gözüme soka soka beni aldatıp, aldattığı kişi ile de yine gözüme soka soka ilişkilerini devam ettirmelerini izledim. Çektiğim acıları anlatmaya kelimeler yetmez. Kalbimin acısından kıvrnıyordum. Benim gibi inançlı bi insan intiharı bile düşündü. Yüzüm de bugüne kadar tek bi leke olmamıştı fakat o acılardan sonra sivilceden tenim görünmüyordu, o güzel gür parlak saçlarım üzüntüden döküldü bi avuç kaldı, 59 kg dan 49 kg düştüm vs vs .. tam bi travmaydı.
Hatta en çok şu kanıma dokunur, gecenin bi yarısı telefon rehberimde geziniyordum, o malın ismine gelince yanlışlıkla dokunmuşum ve aramaya başladı, sonra biranda ekran simsiyah oldu görüntü gitti kapatamadımda dokunmatik olduğu için.Telefon çalıyor ama ekran yok ay krize girmiştim resmen. Sonra ekran biranda geldi ve kapattım ben. Baktım bu sefer o beni arıyor aradı aradı açmadım ve mesaj attı bende yanlışlıkla olduğunu söyledim inanmadı tabi, ama gerçekten yanlışlıkla olmuştu. Ertesi gün oldu bi no beni aryor telefonu açtım benimle birlikte iken aldattığı kız, aynen şunu dedi bıktım artık senin yüzsüzlüğünden .. aman allahım şoka girmiştim.Tam geçti derken kabuk bağlamaya başlarken tekrar pençe attılar yarm daha çok sızlaya sızlaya kanamaya başladı. Tabi gereken cevabı verdim, mal bi kız zaten sus pus kaldı. Düşünebiliyormusunuz, eski erkek arkadaşımla aynı face hesabını kullanıyorduk ikimizin ismi ille ve o kız bizim facemizde ekliydi. Bana neler yaşattıklarını anlatsam ağlarsınız kızlar. Sonuç olarak 2 yıl geçti ve o köpek tekrar bana döndü ama umurumda bile değildi. Tüm acılar geçer kuzular, sadece sabırlı olmak lazım. O öküzden sonra hayatıma birini aldım, çok tatlı beyefendi tertemiz biriydi, fakat biranlık sinirle ayrılalım dedim ve bitti .. tam 1,5 ay olmuş ayrılalı. Ara ara konuşuyorduk ama şimdi tamamen kestik konuşmayı. 2 yıl önceki acıdan sonra bu bana vız geliyor tırıss gidiyor .. Evet üzülüyorum ama kendimi yıpratmıyorum en azından. Ama şunuda çok iyi anladım ki ''Yürek hakkıyla bir kere sevebiliyormuş .. '' şimdi ayrıldığım sevgilimin dönmesini bekliyorum.Eski mesajlarımı silmemiştim dün uyku tutmadı ve okudum onları gözlerim doldu nasıl tatlı bi çiftmişiz meğerse .. ve dayanamayıp mesaj attım gecenin bi yarısı .. görmüş ama bu saat oldu cevap gelmedi off off ben sanırsam hiç mutlu olamayacağım ..

Fergul123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Mart 2014
227
156
şuan yaşadıgım şey tam olarak bu ..sanırım ilk kez bu kadar fazlasını yaşıyorum..büyüklerimiz hep derdi büyüdükce dertlerde acılarda büyüyecek diye belkide ondan olmuştur....1 ay önce bitti ilişkim ve 1 aydır rahat uyuyamıyorum gece hiç olmasın istiyorum başımı yastıga koyunca üstüme üstüme çöküyolar kalbimde bir acı bogazımda bi yumru uyumaya calısıyorum olmuyo tabi...uyusamda ara ara uyanıyorum gece yine içimde aynı sıkıntı..sabah oluyo gectigim sokaktan tutunda yedigim yemege kadar onu hatırlıyorum ..hiçbirşeye konsantre olamıyorum sürekli ya hayal kuruyorum onunla ya eskiyi hayırlıyorum yada şuan napıyo diye düşünüyorum....madem bitiyo madem cekecegim bu acıyı illaki ,oda çeksin istiyorum aglasın aglasın caresiz hissetsin kendini yalnız hissetsin bi çift görünce içi acısın geceleri uyuyamasın oda her gece nöbet tutsun benim gibi bogazındaki o yumru yüzünden gececek yer bulamasın o lokmalar, gittikçe çirkinleşsin benim gibi aşksızlıktan ,ağlamaktan gözleri şişsin ,benim elimi tuttugu eli boş kalmasın diye sigara içsin hep migdesi bulansın sigaradan ama yinede bırakamasın .......

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
ben ask acıısı çektiğimde adamın benden haberı yoktu yanı sevdıgımden. uzakdan sevıp aglıodum sıgara fılan ıcmıstım o donem . bayağı hıçkırarak 3 buçuk saat agladıgımı bılırım
snra bızım kızlardan bırı bıgun yanmda bırını aradı sonra bana al bu numarayı kaydet bu emrenın numarası dedı. emrenın numarayı kaydettim ama aramadm. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1 ay sonra noldu .. çocuk benı ıstıo :KK70: bana asıkmıs oda meğerse
neyse annemler vermedı tabı
bende soğudum zaten onunda baana megerse hep aşık olduğunu ogrenınce bı tıksındım
sımdı sözlüyüm baskasıyla

Yukarı Alt