Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

missnunu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.209
849
Hala mi unutamaz insan yaa...gecmiyor dinmiyor acisi..kimle tanissam onu ariyor gozlerim..tanimaz olaydim...hayatimi mahvetti beni tuketti..son bikac aydir ne yasadigimi biliyorum ne kendimi..ruh gibi dolaniyorum...allahim diyorum bana dondugu beni aradigi gunu gostermeden alma canimi...sevmek cok zormus sevilmemek cok daha zorrr ;(benim olan ellerin simdi neden ellerin nedennnn???

oceangirl21

:) :)
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
294
172
ben 1,5 yillik iliskiden cikinca baya kotu oldum acikcasi. cunku her kavga edisimizde yeniden bir araya geliyorduk ama bu sefer ki oyle olmadi..
hersey inceldigi yerden koptu gitti. 2015'in kasim ayinda ayrilmistik. kasim ve aralik ayi boyunca baya kotuydum. surekli agliyordum pek bisey yemiyordum ruh gibi geziniyordum evde. ex nisanlim cok konuskan biriydi surekli bize oturmaya gelirdi falan evimde onun varligi olmayinca garipsiyordum.. surekli birlikte oldugumuz gunler aklima geliyordu agliyordum uzuluyordum hatta psikologa gitmeyi dusundum ama mimlenirim diye bundan vazgectim ve kendi cabamamla atlatmak istedim. (birde biz nisan yapmistik hatta esyalarida almistik ama babasi vefat edince hersey bir anda tersine dondu.) nisanliyken ayrilinca insan bir garip oluyor ya kavgada etsen bir sekilde evlenirsin saniyodum ama oyle olmuyormus maalesef..
velhasil kelam artik internetten pozitif olumlamalar tarzinda sayfalara girdim kendimi iyi hissedecek yazilar okudum hala okuyorum. okuyunca kendimi daha iyi hissediyorum. herseyin farkina daha iyi variyorum.
kendimi nasil iyi hissedeceksem ve bana ne iyi geliyorsa onu yapiyorum rahatliyorum :) ha birde ayrilik arefesindeyken bir daha kimse beni istemez evde kaldim diye psikolojimi bozmustum ama bu sadece beynimin uydurmasiydi tabi :))
kisacasi kizlar bize zerre deger vermeyen erkekler icin ne uzulmeye devam edelim ne de kendimizi yipratalim.. onumuze bakalim ve mutlu olalim :)
hayat guzel kuslar ucuyor..:cool::KK200:

moryazma_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2015
21
6
1 ay boyunca sürekli onu aradım sürekli gururumu yerler altına aldım oda beni rahat bırak istemiyorum soğudum senden dedi sen bana uygun bir kız değilsin dedi çok rahat davranan bi kızsın dedi en son onurun varsa aramazsın artık dedi zaten bende o laftan sonra aramadım birdaha öğrendim ki başkası için terkedilmişim aldatılmışım benle konuşurken başkasıyla konuşuyormuş bunu ona sorduğumda kaç kere yemin ederim yok kimse sen kafandan kuruyorsun felan diyordu o kadar ağrıma gitti ki lafları 1 ayda 6 kilo verdim hiç ders çalışamadım kpss ye gireceğim bu yıl hi birşey çalışamadım kendime bakamadım aynaya bile bakamadım sürekli düşünüyordum sürekli şimdi 3 ay olacak nerdeyse eskisine göre daha iyiyim yemek yiyebiliyorum ama canımın yanması o lafları kulaklarımda hala ben böyle kötüyken o başkasıyla mutluydu onun umrunda bile değilim dilerim ki oda yaşar aynı acıları inşallah bir gün pişman olur bana muhtaç olur ama artık gelir dönüşü yok :KK43::KK1:

Bifincankahve

Alışırsın icin yana yana.
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
828
1.019
Kendimi, pasta yemek yapmaya verdim..her gece gozlerim doluyor , çok haksizlik yapti bana, çok uzdu, bambaska bir insan oldu oyle bitti ama iste yasanan guzel anlarda unutulmuyor. Slow bir sarki duydugum an agliyorum, gelecegimin onunla olacagina o kadar emindim ki..hayal kirikligina ugradim ve baskasinin olacagini dusunmek bile acitiyor.:110:

dishy_kartal

Afyon Kaymağı...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2007
866
176
Kendimi, pasta yemek yapmaya verdim..her gece gozlerim doluyor , çok haksizlik yapti bana, çok uzdu, bambaska bir insan oldu oyle bitti ama iste yasanan guzel anlarda unutulmuyor. Slow bir sarki duydugum an agliyorum, gelecegimin onunla olacagina o kadar emindim ki..hayal kirikligina ugradim ve baskasinin olacagini dusunmek bile acitiyor.:110:

güzelim ben 9 yildir unutamiyorum.. nasil anlatsam sana, hamile kadinin hormonlari bozulurda herseye aglar yaa... film izledigim yerde bile en saçma sahnelere agliyorum... degmiyorlar, degmedikleri gibi bunu bilmekte canimizi yakiyor iste.. :KK43:

Bifincankahve

Alışırsın icin yana yana.
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
828
1.019
güzelim ben 9 yildir unutamiyorum.. nasil anlatsam sana, hamile kadinin hormonlari bozulurda herseye aglar yaa... film izledigim yerde bile en saçma sahnelere agliyorum... degmiyorlar, degmedikleri gibi bunu bilmekte canimizi yakiyor iste.. :KK43:

Insani en çok acitanda bu degilmi degmedigini bile bile unutamamak....onlar aslinda unutulmanin en çabuğunu en kralını hakediyorlar..

incirreceli88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
122
27
Aglayamadigim icin kendimi 21 gün alkole verdim, agzima bir lokma sokmadim, 5 kilo verdim. Suan 10 ay gecti aklima geldikce üzülüyorum, diyorum ki ne yaptim da Allah bana böyle bir dert verdi..?

huzun_adasiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
224
113
bende buraya aylar yıllar önce derdimi yazdım şimdi ise sürekli ayrılıp barıştığım sevdiğim adamla 7.yılın sonunda nişanlandık aniden değişti okadar sevgi doluydiki sanki beddua almışız gibi bu aralar sürekli soğuk davranıyor ailesi yüzünden işi yüzünden
sanki sorunlu benmişim gibi eğer beni terkederse bu sefer gerçekten ölürüm acıdan şuan bile daha kötü acı çekiyorum artık ailelerde işin içinde bir ayrılık olsa hayatım mahvolur ben mahfolurum bukadar çektiklerimden sonra yüzüm güldü mutluyum diye sevinmişken araya maddiyat ve ailesi girince bana tavırları herseferinde değişiyor bense yine aşkım hayatım deyip bişey demiyor alttan alıyorum off çok salakım ben ya napıcam bilmiyorum nefes alamıyorum
onun için sigarayı bırakmıştım bırakma sebebimdi yine başlama sebebim oldu
onunla aramız bozukken sonumuz ne olacak Allah bilir :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

oceangirl21

:) :)
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
294
172
bende buraya aylar yıllar önce derdimi yazdım şimdi ise sürekli ayrılıp barıştığım sevdiğim adamla 7.yılın sonunda nişanlandık aniden değişti okadar sevgi doluydiki sanki beddua almışız gibi bu aralar sürekli soğuk davranıyor ailesi yüzünden işi yüzünden
sanki sorunlu benmişim gibi eğer beni terkederse bu sefer gerçekten ölürüm acıdan şuan bile daha kötü acı çekiyorum artık ailelerde işin içinde bir ayrılık olsa hayatım mahvolur ben mahfolurum bukadar çektiklerimden sonra yüzüm güldü mutluyum diye sevinmişken araya maddiyat ve ailesi girince bana tavırları herseferinde değişiyor bense yine aşkım hayatım deyip bişey demiyor alttan alıyorum off çok salakım ben ya napıcam bilmiyorum nefes alamıyorum
onun için sigarayı bırakmıştım bırakma sebebimdi yine başlama sebebim oldu
onunla aramız bozukken sonumuz ne olacak Allah bilir :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
tatlım böyle yazıp nazar değdirme kendine,iş yerinde sorunu varsa o yüzden soğuktur yani hemen olumsuz olma :KK66:
ha ama aranızda problem falan varsa hallet bir şekilde.. 7 yıldır birliktesiniz Allah devamını getirsin canım :)

Yukarı Alt