Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

blackzey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2015
215
158
Ne çok seviyodu beşiktaşı. Hergün stadın inşaatını izliyip nereye ne tuğla konulmuş, neresine hangi koltuk eklenmiş diye izlediği vodafone arenanın ilk maçına gitme planı yapmıştık. Bendeki beşiktaş sevgisinden değildide sırf o çocuklar gibi mutluyken yanında olmak içindi herşey. Şimdi o geri sayım yaparken ben her vodafone arenanın çıktığı reklamda ağlıyorum.

huzun_adasiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
224
113
tatlım böyle yazıp nazar değdirme kendine,iş yerinde sorunu varsa o yüzden soğuktur yani hemen olumsuz olma :KK66:
ha ama aranızda problem falan varsa hallet bir şekilde.. 7 yıldır birliktesiniz Allah devamını getirsin canım :)

amin canım şuara aramız iyi gibi işallah düzelir tamamen

lunabrava

L'amour c'est comme un jour
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
887
511
Ne çok seviyodu beşiktaşı. Hergün stadın inşaatını izliyip nereye ne tuğla konulmuş, neresine hangi koltuk eklenmiş diye izlediği vodafone arenanın ilk maçına gitme planı yapmıştık. Bendeki beşiktaş sevgisinden değildide sırf o çocuklar gibi mutluyken yanında olmak içindi herşey. Şimdi o geri sayım yaparken ben her vodafone arenanın çıktığı reklamda ağlıyorum.
Niye ayrıldı senden? :/

huzun_adasiyim

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
224
113
iki hafta geçti hala ses yok.tahminim doğruymuş
boşver cnm sıkma canını birgün elbet geriye dönecek hep öyle olur zaten
iş ciddiye biinince daha çok acı çekeceğine benim gibi 8 yılım toplamda gençliğimin en güzel yıllarını ağlamakla geçirdim başıma yastığıma ağlamadan düşünmeden huzurla koymayı özledim sanki hiç düzelmeyecek gibi hayat hep böyle gidiyor :KK61::KK61::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK42::KK42::KK42:

lunabrava

L'amour c'est comme un jour
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
887
511
iş ciddiye biinince daha çok acı çekeceğine benim gibi 8 yılım toplamda gençliğimin en güzel yıllarını ağlamakla geçirdim başıma yastığıma ağlamadan düşünmeden huzurla koymayı özledim sanki hiç düzelmeyecek gibi hayat hep böyle gidiyor :KK61::KK61::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK42::KK42::KK42:
Siz ayrılalı ne kadar oldu ve neden ayrildiniz? :KK43:

blackzey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2015
215
158
geri dönsede bişey değişmez.Şunu anladımki kimseyi kendinden çok sevmemek gerekiyomuş. Benimde korkum hiç unutamamak. kimler unutmadıki bizmi unutamıycaz.inşallah bigün düzelir herşey:KK61::KK61::KK61:

huzun_adasiyim

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
224
113
geri dönsede bişey değişmez.Şunu anladımki kimseyi kendinden çok sevmemek gerekiyomuş. Benimde korkum hiç unutamamak. kimler unutmadıki bizmi unutamıycaz.inşallah bigün düzelir herşey:KK61::KK61::KK61:

hayat bizim gibi çok seven değer veren insanlara acımasız inşallah unutursun unutulur ama o yara hiç geçmez biliyorum araftayım şuan ailem onun ailesi arada kaldım keşke hiç nişanlanmasaydım
:KK42::KK42::KK42:

Yukarı Alt