Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

huzun_adasiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
224
113
Nişanliykenmi ayrildiniz?

ayrılmadık canım ama soğuk davranıyor ayrılmaktan beter oldum iş ciddiye binince korktumu anlamadım zaten ben nişanımı herşeyimi kendim karşıladım o bir kuruş bile harcamadı altınımı bile kendim aldım

blackzey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2015
215
158
ayrılmadık canım ama soğuk davranıyor ayrılmaktan beter oldum iş ciddiye binince korktumu anlamadım zaten ben nişanımı herşeyimi kendim karşıladım o bir kuruş bile harcamadı altınımı bile kendim aldım
Cok kötü olmuş. sorunu çözmeden evlenme sakın. Derdi neymiş açık açık herseyi konuş. Istemiyorsa senin vaktini almasin.

mycherie

Bilsen uzaklarda kimler agliyor . . .
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
1.125
9.369
kimi kilo verir
kimi durduk yere ağlamaya başlar
kimi kendini alkole eğlence hayatına verir
bu böyle uzayıp gider
siz neler yaşadınız
Kilo verdim
evet durduk yere agliyorum
eskisinden daha cok cok dua ediyorum. mutluyken etmedigim dualari mutsuzken etmek Rabbime karsi utanç duydugum bisey, ama insallah kabul eder dualarimi
aklima surekli onunla yasadiklarimiz anilarim hayallerim geliyor. onu animsatan bisey oldugunda agliyorum hep.

mycherie

Bilsen uzaklarda kimler agliyor . . .
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
1.125
9.369
hoşbulduk canım.nasılsın?
iki gun yuzum guluyor sonra bi bakiyorum butun huzursuzluklar ustume geliyor. Allaha hamd olsun cok sukur iyiyim verdigine bin sukurler olsun ama ben onu unutmaya calistikca yarama tuz basar gibi getirip gozumun onune koyuyolar kotu seyleri.

Sen nasilsin

hayal_alemi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
1.624
183
iki gun yuzum guluyor sonra bi bakiyorum butun huzursuzluklar ustume geliyor. Allaha hamd olsun cok sukur iyiyim verdigine bin sukurler olsun ama ben onu unutmaya calistikca yarama tuz basar gibi getirip gozumun onune koyuyolar kotu seyleri.

Sen nasilsin
caresizim malesef ne yapmalıyım bılmıyorum mutsuzum.ayrılmadık ama dun bana cok sart kostu ve sonu bılıyorum kotu olucak.benım de sabret tukenecek.

Yukarı Alt