Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

hayal_alemi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
1.624
183
ne sarti kostu ?
Maddi durumum el vermiyor ist gelemem dedi burda ev ile ilgili sıkıntım var dedi hem sen gelsende sende maddi avidan zor duruma giriyorsun destek olamiyorum.sende bi süre gelemicekzin sabredebilecekmisin. Sonra suan benim ne maddi ne manevi hazır değilim evlilige tarihi yok ucu bucagi yok dedi.sonra arkadaşlarım varken aradiginda açamıyorum ben hep boleyfim rahatça konusamiyorum dedi şartlar bunlar çözüm sende dedi

Atalha4238

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
486
767
Ben oluyordum seviyorum ama olamayız dedi dese ki sevmiyorum istemiyorum belki anlarım ama dayanamadım ağladım kendimi hirpaladim hastalandım 1 ay boyunca hasta yattım ateslendim hiç hatırlamıyorum 10 kilo vermişim herkes ölür bu kız demişler çok canım yanıyordu hastaneye yanıma geldi hayal sandım gitme birakma diye yalvardım olmaz dedi gitti niye geldin dedim sana bir şey olursa yaşayamam dedi ben evlendim 3 sene oldu o hala bekar

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
213
190
6 sene oldu gram sevmedi seviyorum seveceğim asla vazgeçmeyeceğim.
Beni sevmesi için yalvarmıştım karşılığı sen kimsin bana trip atıyosun kendini benim sevgilim mi sanıyosun oldu. Sonsuza kadar sevmeye devam edeceğim yinede çünkü çok çok iyi biri

Sevketi_Bostan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
4.023
3.834
Benimki pek aşk acısı sayılmaz aslında da yine de yazayım. Aslında benimki hem aldatılmışlığın hem salaklığımın, hem de "niye zamanında ben tekmelemedim, üzüldüm şuna ki" acısıydı. Kimsenin yanında ağlamadım hatta hiç umrum değilmiş gibi davrandım ama o geceler boyu içimi çeke çeke bi ağladım bi ağladım. Sadece tek bir arkadaşımla dertleştim bu konuda, o bile bilmez fazlasını. Birkaç gün içinde s.medyada yeni ilişkisini paylaştı, bilmiyordum şok oldum, o an ki öfkeyle yazdım birşeyler, o da yazdı, bir daha da asla ne yazdım ne aradım. Numaramı değiştirdim. Ağlamak kârım oldu derler ya, çok ağladım, asla aşktan değil, iyi niyetimin karşılığını bir kez daha bu şekilde görmekten, neyin cezasını çektiğimi bilememekten, onun gibilerin dört ayak üzerine düşüp benim gibilerin hep yaya kalmasına duyduğum üzüntüden... Onunla ilgili güzel anlarıma da ağladığım oldu tabi. Kırılan gururuma ağladım en çok neticede. Kitap okumak, film izlemek iyi geliyor. Hayvanlarla ilgilenmek de öyle. Kendi kendime hayat felsefesi yapıyorum, sonra "sen kimsin ki lan hıyar, en kötü günüm böyle olsun" diyor ve hayata devam ediyorum.

Yukarı Alt