Aşk Acısı

DILASUU

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2
0
SELAM ARKADAŞLAR ERKEK ARKADAŞIMLA AYRILDIĞIM DAHA 1HAFTA OLDU ÜZÜLEN VE HAYAL KIRIKLIĞI KAŞAYAN RESMEN BEN OLDUM BUNUNLA ALAKALI TAVSİYE EDECEĞİNİZ EN ÇABUK NASIL UNUTABİLİRİM BİR BİLEN VAR MI...AŞK ACISI ÇEKİYORUM RESMEN..

hulya8426

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
1
0
Youtube da videolari var her aksam instagramdan ve twitch programindan canlı yayın yapıyor terapi gibi...Soruda sorabiliyorsunuz canlı yayında ozenle ve sabirla yanitliyor sorularida mutlaka bakin bence

Son düzenleyen: Moderatör:

dern84

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
8
0
İnsan gerçekten üzülüyor, ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Ben muhammetcumanoglu nu takip ederek çok şey öğrendim diyebilirim. Youtube kanalına bir göz at bence. En önemlisi kendine odaklanman ve kendini sevmen. Evet zor bir süreç ama her şey geçiyor. Her şey insanlar için, en kısa zamanda toparlanman dileğiyle 😊

Gastronot

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
158
284
valla durumumuz aynı bizde 22 martta ayrıldık ben buraya musallat oldum her yere yorum yapıp duruyorum :) sanirim aşk acisi çektiğim süre boyunca burdaki tüm kızları bıktırcam dua edin barışalım yoksa her yere yorum atarim :KK53: gündelik hayatimda da yanlız kalmamaya calisiyorum devamlı ailemle ve arkadaşlarımla zaman geçiriyorum acim geciyor mu hayır ama en azından oyalaniyorum odaya kapatıp kendimi ağlamaktan iyidir

Yukarı Alt