Aşk Mi Dedin?

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ekim 2006
Mesajlar
595
Emoji Skoru
2


Merhaba ile ELVEDA arasına sıkışmış bir duygu değildir aşk dediğin...Bir kez girdimi vücuna çıkmak istemeyen kanser hücresidir. Hayatın senin için bittiğini sandığın andır. İçtiğin rakının , ciğerlerini parçalarcasına içine çektiğin cigaranın nedeni ve cinayet sebebindir.Hafifletici sebebtir mahkeme salonlarında.
.
ALYANS ile MAHKEMEYE gittiğin ana kadar yaşadıkların değildir aşk dediğin. Evin bomboş kaldığını anladığın anda eline aldığın albüme bakıp bakıp kahretmektir kendini.Yattığında ağlayarak ettiğin duan dır. Geceleri uyandığında gördüğünün bir RÜYA olduğunu anlamaktır.
Aşk dediğin kendisini varken saklayıp yokken var eden şizofren bir duygudur. Binlerce şairin VE yazarın anlatıpta öğretemediğiDİR

Her biten ilişkinden sonra insanlara olan güvenini azaltıp seni uzun süre karşı cinsten uzak tutan sonra da bir serseriyle buluşturup aynı şeyleri tekrar yaşatan ,dolandırıcıdır.

AŞK DEDİĞİN ,İNSANIN BEYNİNDE YARATTIĞI PSİKOLOJİK BOZUKLUKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.
 
C

Cosmo

Ziyaretçi
AŞKın yarattığı psikolojik durum hakkaten normal değil, mutluykende abartıyorsun üzgünkende. Mesela kocama aşık olduğumda herkesle iddialaşacak kadar emindim boyunun 1.80in üstünde olduğuna, halbuki 1.75miş. Yani aşkın gözü gerçekten körmüş :))
 

burtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Kasım 2006
Mesajlar
247
Emoji Skoru
2
Yaş
46
ask bence kisinin kendisine en az benzeyene duydugu bir tutku.
 
Yukarı Alt