Asker Eşleri

rxuxyanaz

KOCALARI AZDIRMA BAKANI:)
Pro Üye
4 Nisan 2007
4.877
13
kızlar asker eşleri ile açılan bütün topikler silinio lüffen konuşmalarımıza daha dikkat edelim yeniden konu açıyorum umarım silinmez hadi asker eşleri paylaşımları bekliyorum:içelim:

rxuxyanaz

Pro Üye
4 Nisan 2007
4.877
13
günaydın arkadaşlar nasılsınız neden kimse topige paylaşım yazmıyor yine kapanır diemi

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
101.443
82.055
Selam sizede günaydın hayırdır topicler niye silindi acaba bende yeni üye oldum sataşma var herhalde konuyu ben bilmiyorum inşallah önemli değildir.Umarım bundan sonra böyle tatsız şeyler olmaz,bizler çok değerli bir meslek grubunu temsil eden eşleriz.herkes birbirine daha saygılı olursa sorun yaşanmaz.Herkese selam ve sevgiler sunuyoruma.s.

rxuxyanaz

Pro Üye
4 Nisan 2007
4.877
13
Selam sizede günaydın hayırdır topicler niye silindi acaba bende yeni üye oldum sataşma var herhalde konuyu ben bilmiyorum inşallah önemli değildir.Umarım bundan sonra böyle tatsız şeyler olmaz,bizler çok değerli bir meslek grubunu temsil eden eşleriz.herkes birbirine daha saygılı olursa sorun yaşanmaz.Herkese selam ve sevgiler sunuyoruma.s.
hg aramıza paylaşımlarını bekjliyoruz

tatlixsxoxgxlum

kızım İLKE 1 yaşında:))
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
1.707
2
valla bende asker eşiyim ama geçen topiğe hiç yazamıyordum o kadar karışıktıki ben artık takip edemez oldumuştum ve uğramıyordum bile.inş bunda daha seviyeli saygılı sohbetlerimiz ve güzel paylaşımlarımız olur..hadi hayırlısı....

E

EU1

Ziyaretçi
Eşim Başçavuş Iki çocuk Annesiyim ASLINDA BEN ASKER EŞLERİ İÇİN ÜYE OLMUŞTUM AMA GÖREMEDİM İNŞALLAH GÜZEL SOHPETLER ETME İMKANI BULURUZ

Yukarı Alt