Aşkta takıntılardan kurtulun!

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ekim 2006
Mesajlar
595
Emoji Skoru
2
Aşıksınız ve çok mutlu bir beraberliğiniz var. Ama takıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz. Aşkınızı korumak istiyorsanız, birlikteliğinizi önemsiz ayrıntılara değişmeyin. Bu yanlışları tespit etmeyi öğrenmek ister misiniz?


Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Kendinize özen gösterin
Dağınık olduğunuz zamanlar kadar farklı giyindiğiniz zamanlarda olsun. Dantel gecelikle olduğunuz kadar eşofmanlarla da seksi olmayı ve kalmayı bilin.

Annecilik oynamayın
Erkeğe gereğinden fazla ilgi göstermeyin. Annesi gibi davranmayın. Yaptığınız her şeyi birlikte yapmaya çalışın. Sorumluluk alması gerektiğinde sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Zaten sorumlu bir erkek sizi bunca yükün altında bırakmaz.

Kıskançlık sorunu
Kıskançlık hissi onun sevgisini hak etmediğinize dair derin bir korkunun dışavurumudur. Başka bir kadına ilgi gösteriyorsa bağırıp çağırmayın ya da ortalığı birbirine katmayın. Kulağına baştan çıkarıcı sözler fısıldayın, ona acımasızca kur yapın. Böylece ilgisinin size kaymasını sağlayarak kendinizden şüphe duymanıza yol açan yıkıcı hislerden kurtulacaksınız.

Sıkıcı sorular
Kadınların sorduğu bazı sorular anlamsız ve feci şekilde sinir bozucudur. Erkek arkadaşınızın size bağlı kalmasını istiyorsanız 'Beni ne kadar seviyorsun?', 'Sence ben şişman mıyım?', 'O gömleği bu pantolonla giymeyeceksin değil mi?', 'Yemeğe çıkıp sonra da sinemaya gitmek yerine video kiralayıp pizza ısmarlasak olmaz mı?' gibi sorular sormaktan kaçının
 
Yukarı Alt