Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aslan İle Akrep / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.905
  Beğeni:
  18.486
  Ödül Puanları:
  488
  ASLAN ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI

  Akrep kadınını kelimenin tam anlamıyla tutku doludur. Tüm duygu dünyası ve hareketlerinin temelinde bu derin duygu vardır. Erkekler üzerinde de bu kadar büyüleyici etki bırakanda tutkusudur. Eşinin mülkiyetini elinde tutar ve her şeyi ondan bekler. İkisi de ani tepkiler verme riski taşıdıkları için, uyumun kuvvetle patlama tehlikesi vardır.

  Akrep kadını bir şeye ulaşmak istediğinde, canlı, enerjik ve azimli olur. Bu özellikler Aslanlar için çok yorucu ve yıpratıcı olabilir. Kısa süre sonra daha sakin ve huzur dolu bir hayatın özlemini çekme ihtimali ortaya çıkabilir.

  Akrep kadınının daima özgür düşünceleri vardır ve güçlü kişiliğini göstermek için tartışma ortamı ararmış gibi görünür. Seçtiği erkeği eşi olmaya layık gördüyse, tüm aşkım ona verecek, tüm gücüyle yanında yer alacaktır. Aslan erkeği bu kadını hiç aldatmamalıdır. Bunu ihanet olarak görürse, erkek onun merhametsiz intikamına maruz kalır. Bu kadınla birlikte hayat ya cennettir ya da cehennem.


  AKREP KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

  Aslan erkeğiyle ilişkiniz, kendinizi ona uydurursanız, sürekli olabilir. Bu sizin için kolay olmayacaktır. Çünkü zayıf noktaları hoş görmenize rağmen, ilk defa kendinizden daha güçlü bir insanın etkisine girmekten kaçamayacaksınız. Yine de bu anlaşmayı imzaladıysanız, elleriniz boş kalmayacak, onda çok şey bulacaksınız.

  Sizi gerçekten seviyorsa, kalbinin ve bedeninin bütün gücüyle sever. Sizi el üstünde taşıyacak, kendini ayaklarınızın altına atacak, centilmenlik sanatının bütün incelikleriyle şımartacaktır. Cinsel alanda da pek çok isteğiniz gerçekleşecektir, çünkü o çok tutkulu bir erkektir.

  En azından boyun eğmek, Aslana köle olmanız demek değildir. Kendini bilen bir Akrep kadını olarak zaten bu durum size uymaz. Hemen onun gücünün biraz abartı olduğunu ve 'kral' maskesinin altında duygulu ve şefkatli bir erkeğin saklandığını fark edeceksiniz. Ara sıra onu okşayın. O zaman Aslanınız bir kediye dönüşür.


  AKREP ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

  Aslan kadını bilindiği gibi çok iddialıdır. Bunun için ona, sadece kazançlı bir işiniz varsa veya büyük bir miras kalacaksa kur yapın. 'Hiçbir şeyim yok' laflarını Aslan kadını hor görür. O, ona bir şeyler verebilecek, gösteriş yapabilecek bir erkekle olmak ister, çünkü sonuçta o 'hayvanlar aleminin kraliçesidir.

  Aslan kadınının yanında durabilmek için çok fazla kendine güvene ihtiyacınız olacak. Sizin kıskançlıklarınız, huylarınız, sahiplenme biçiminiz onun için uygun olmayan şeylerdir. Bu 'çocuklukları' ciddiye almayacaktır. Ama o sizi boyunduruk altına almak isteyen bir tip değildir.

  Ona emirler vermezseniz, çok iyi anlaşabilirsiniz. Cinsel açıdan aranızda problem olmaz. Çünkü siz onun aradığı tutkulu eşsiniz. Mesleki konularda ona söz hakkı verseniz iyi olur. Aslan kadınları parlak öğütçülerdir.


  ASLAN KADININA GÖRE AKREP ERKEĞİ
  Akrep erkeğinin sihirli çekim gücü Aslan kadınının yanında azalmaz, aksine kıvılcımlar saçarak Aslan kadınım kolayca tutuşturabilir. Aslan kadınındaki duygusallık ve ateşli mizaç, böyle tutku dolu bir adama rastlarsa, karşı koyamayarak ona sürüklenecektir.

  Onu, hazzın sınırına taşıyarak orada tutacaktır. Yine de bu ilişkinin büyük bir tahrip gücü vardır ve eğer Aslan kadını, daima meydan okumak isteyen kadınlardansa, aradığı yeri bulmuş demektir. Aslan kadını onu baskı altında tutmaya ya da hükmetmeye kalkışmamalıdır, çünkü çok sert tepki gösterebilir.

  Unutulmamalıdır ki, Akrepler zehirlidir ve zehirlerini kullanmakta tereddüt etmezler. Akrep erkeği, özgür bir ortama ihtiyaç duyar. Aslan kadını bunu sağlayabilirse, mutlu bir ilişki için, şans var demektir.
   
 2. 9 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 3. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  gairp bi çekim oluyor hep aslan la akrepte
   
 4. 8 Ocak 2009
  Konu Sahibi : Elif
 5. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  keşke akrep burcu olsaydım onlar çok şanslı oluyorlar,vede güçlü
   
 6. 31 Ocak 2009
  Konu Sahibi : Elif
 7. meLikee_

  meLikee_ Ziyaretçi

  akrebimm ve asLanLayay seni seviyorum tatLııımm Şeniz
  sana kanım kaynakk yanii Şeniz
  akrepLere oLan ilgin hoşşş sositososito
  asLan ve akreppp,oyhhh dıkhandımmm :jeyyar:
   
 8. 1 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 9. kamillie

  kamillie Aktif Üye Üye

  Katılım:
  17 Aralık 2008
  Mesajlar:
  132
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ben aslanim esimde akrep ve hep merak etmisimdir burc yorumlari uyumlumudur diye ve okudum tipki bizi anlatmis yahu....
   
 10. 1 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 11. CamasirSuyunaCorba

  CamasirSuyunaCorba ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

  Katılım:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.519
  Beğeni:
  4
  Ödül Puanları:
  106
  ya benim kocam aslan....

  astroloji ile bu kadar ilgili biri olarak nasıl bu hataya düştüm inanın bilemiyorum....ama çok aşık olmuştum ne yapayım....akrep ve aslan olarak evin içinde birbirimizi yer dururuz ve işin kötüsü o tam bir aslan ve ben tam bir akrebim....bulamadım balık, yengeç, oğlak sırnaşık şey
   
 12. 1 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 13. CamasirSuyunaCorba

  CamasirSuyunaCorba ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

  Katılım:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.519
  Beğeni:
  4
  Ödül Puanları:
  106
  kesinlikle bu doğru......


  akrep burcu olmaktan dolayı çok mutluyum valla....dünyaya bir daha gelsem yine akrep olurdum...
   
 14. 2 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 15. meLikee_

  meLikee_ Ziyaretçi

  Ben de akrep oLmaktan mutLuyumm sositososito
  yaw abLacım cidden çok mu zor yaw asLan bi kocayLa aynı evde_? benim sevgiLim de asLan ve aşığım asLana :asigim: evet garip bi iLişkimiz var,çok heyecanLı sakinsiz bi iLişki a.s bunu akrep ve asLan arası eLektriğe bağLıyorum tabi Ben :jeyyar:
   
 16. 10 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Elif
 17. barbiebebek

  barbiebebek Ziyaretçi

  akrepler gerçekten çok iyiler
   
 18. 21 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Elif
 19. eliznil

  eliznil herşeyimsin... Üye

  Katılım:
  11 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  452
  Beğeni:
  10
  Ödül Puanları:
  86
  aslan burcu erkek ve kadınların gözleri çekici olur genelde :)