Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aslan İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.942
  Beğeni:
  18.637
  Ödül Puanları:
  488
  ASLAN ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

  Balık kadını kendi fantazi dünyasında yaşar ve daima yıldızlara ulaşmak ister, yaşamda ağır ağır ilerler. Birisi bu yüzden kendisine anlayış göstermezse, nedenim anlayamaz. Yaşama şiirsel bir bakış açısıyla bakar, yaşamın sevimsiz yönleriyle uğraşma çabasını tümüyle Aslan erkeğine bırakır. Bu çabayı zevkle devreder.

  Yine de Aslan erkeği, Balık kadınının saf olduğu ve çevresinde neler olup bittiğini fark etmediği gibi bir mantıksız yargıya varmamalıdır. Aslan erkeği kadını ciddi olarak düşünmüyorsa, kadın kendini başka sulara bırakır.

  Erkeğin açık anlayışı ve mantığı, kadının sezgileri ve kehanet kabiliyetiyle birleşince, iş yaşamındaki sorunlara başarılı şekilde el koyarlar. Kadının her zaman sevildiğini bilmeye ihtiyacı vardır. Bu alışılmamış ve şehvetli kadını, tutkuyla sevmek Aslan erkeğine zor gelmez.


  BALIK KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

  Büyük bir olasılıkla Aslan burcunda doğmuş bir erkek sizi ilk bakışta çekecektir. Bir partide tanıştıysanız hemen ona sokulursunuz, çünkü bu kadar erkeksi güç, güven ve sıcaklık sizi çekecektir. Onun her konuda söyleyecek bir şeyleri olması ve her şeyden önce sabit bir fikirli olmasına hayran olacaksınız. Ama onu daha yakından tanıyınca sadece ağzının laf yaptığını fark edeceksiniz.

  O, her zaman sahnede ve odak noktası olmak ister. Eğer onu kaybetmek istemiyorsanız, oyunculuğunu asla eleştirmeyin, özellikle de diğer insanların yanında. Ormanların kralı eleştiriye aşırı tepki gösterir. Bazen gururundan bavulunu toplar ve evi terk eder. En iyisi kadınsı bir taklit hazırlayın.

  Atıp tuttuğu zaman, hayaller içindeymiş gibi gülümseyin. Bu arada o, kararları kendisinin verdiğini sanır, ama aslında inisiyatif sizdedir. Eğer bu öğüdü dinlerseniz. Sizi sevecek, koruyacak ve hayatı yaşanır kılmak için elinden geleni yapacaktır.


  BALIK ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

  Sizi gerçekten bir erkek yapacak tek kadın, Aslan burcundandır. Sizden yeteneklerinizi kullanmanızı bekler, çünkü hayatın boşu boşuna akıp gitmesine izin veren bir insanla birlikte olamaz. Eğer onunla birlikte yaşamayı gerçekten istiyorsanız, parolasının 'hareket' olduğunu bilin.

  Görüyorsunuz, Aslan kadını sizin gücünüzden ve yeteneğinizden çok fazla şey beklemiyor. Aslında siz sakin, içine kapanık bir şekilde seviyorsunuz, rüyalara dalmak için özgürlüğe ihtiyacınız var. Hiç istemeseniz de Aslan kadını, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek bir kadındır.

  Aslan kadını seks konusunda da Balığa özgü romantizmden pek hoşlanmayacaktır. O, son derece tutkuludur ve 'kurbanlarına' soluk bile aldırmaz. Sevilmeyi ister ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır. Neyse ki siz alçakgönüllü bir insansınız ve onu bu açıdan tatmin edeceksiniz.

  Aslan kadını başka bir sevgiliyle hayal kırıklığına uğratmak, sizin için aptalca olurdu, çünkü herkes, bu kadınla birlikte olduğunuz için size gıpta edecektir.


  ASLAN KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

  Balık erkeği, çelişki ve ayrılıkların adamıdır. Bir an saf hayalci olur, bir başka an açık, keskin ve tereddütsüz hareketleriyle çevresini şaşırtır. Hoşgörüsü, Aslan kadınına kolaylık sağlar.

  Balık zor durumlarla diğer burçlara nazaran, çok kolay başa çıkabilir ve kendisine yapılan haksızlıklara karşı kin beslemez. Aslan kadını yine de kaçamaklara dikkat etmelidir. Balık erkeği, bir kadın ve evlilik için karar verdiyse, aile anlayışım geliştirecektir.

  Aslan kadınının sosyalliğinden çok etkilenir. Hoş insanlarla, severek partilere ya da sosyal faaliyetlere katılır. Ama sizinle romantik bir ortamda şömine başında yalnız bir akşam geçirmeyi de sever
   
 2. 8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. aLLeGRia

  aLLeGRia Yeni Üye Üye

  Katılım:
  27 Mart 2007
  Mesajlar:
  9.756
  Beğeni:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Ben balık burcuyum sevgilim ise aslan..Ben çok duygusalım hemen ağlayabiliyorum ve çok hassasım o bunun farkında ama beni değiştirmeye çalışıyo sürekli duygularınla hareket etme mantığınla hareket et diyo..o da tipik aslan işte en iyi ben bilirim en zeki benim en mükemmel benim havalarında..şımartılmaktan övgüler yağdırılmaktan çok hoşlanıyo..ben de sevgilimi şımartmayı onu övmeyi zaten çok severim bu konuda bi sorun yaşamıyoz..ama bazen şu mantık delisi olması beni sinir ediyo endisi gibi düşünmemi istiyo oysa o benim duygusal düşündüğümü ve değişemicemi kabul etse daha güzel olur..ben erkeğimin bi adım önde olmasını severim o da aslan erkeği olarak korumacı yapıda ne bileyim güçlü ve korumacı bu da benim çok hoşuma gidiyo

  yani genel olarak bazı yönlerimiz birbirine ters olsa da biz anlaşıyoruz bitanemle
   
 4. 24 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : Elif
 5. __selen__

  __selen__ Ziyaretçi

  bende balığım secgilim aslan..
  uyumluyuz
   
 6. 14 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. pembeinci

  pembeinci Canan & Murat Üye

  Katılım:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  5.453
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  ben aslanım eşim balık çok iyi anlaşırız :nazar: romantik oluyorlar hazırlıklı olun süprizlerine balık erkeğinin ... a.s.
   
 8. 18 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. PamukPrensesPathem

  PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

  Katılım:
  20 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.448
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  196
  bende aslanım sevdıgım balıktı ıyı anlasıyoduk ama ayırdılar :KK43:
   
 10. 18 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. __selen__

  __selen__ Ziyaretçi

  24-05-2008, 11:18 tarihinde yukarda yazım var bu topikte, ama bizde ayrıldık:KK43:
   
 12. 12 Eylül 2008
  Konu Sahibi : Elif
 13. zeyno_60

  zeyno_60 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Eylül 2008
  Mesajlar:
  11
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  slm ben aslan burcu esşim ise balık ..anlaşamıyoruzzz...:mymeka:
   
 14. 24 Ekim 2008
  Konu Sahibi : Elif
 15. black__devil

  black__devil Ziyaretçi

  ben aslanım sevgilim ise balık ii anlaşıyoruz allah bozmasın
   
 16. 9 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 17. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  nazar değmesin balıklar aslanları anlıyor,sanki aynı frekansta gibi:sm_cool:
   
 18. 27 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 19. The_lady_legend

  The_lady_legend ZamanSonBulanaDekSeninle Üye

  Katılım:
  15 Ekim 2008
  Mesajlar:
  1.336
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  146
  ben aslanım,nişanlım balık,balık erkekleri gerçekten çok duygusal ve çok romantik oluyor,o anlamda çok memnunum,tek problem çok hayalperest,bazen beni sinir ediyor :)) bende tam tersi çok gerçekçiyimdr,olamayacak şeyleri hiç hayal etmem..ama biz aşkım la öyle böyle 6 yıldır mutluyuz :))