Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aslan İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.735
  Beğeni:
  18.246
  Ödül Puanları:
  488
  ASLAN ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

  Mülkiyet ve toplumsal kabullenme, Oğlak kadını için çok anlamlıdır. Bu nedenle, erkeği mesleki kariyerinde desteklemek için tüm hırsını kullanır. Koruma ve emniyete olan ihtiyacını, erkek hükmedici bir tarzda giderir. Bu nedenle Oğlak kadını çoğu konuda kumandayı ona bırakır. Eğer ortada gerçek bir istek çatışması varsa, Aslan erkeği için en iyisi alttan almaktır.

  Oğlak kadını kafasını taktığı konuda, kesinlikle yumuşamaz. Eğer Aslan erkeği fikrini değiştirmezse, inatla hareket eder. Oğlak kadını, daima sevilip, istendiğini duyumsamak ister ve Aslan erkeği hayranlığını belirtip iltifat ederse, tomurcuk gibi açar. Seçtiği erkek fedakarlığı ve sadakatinden emin olabilir.


  OĞLAK KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

  İkiniz de sonradan açılırsınız. Aslan hayatınızın erkeği olacaksa, onunla büyük olasılıkla 20 yaşından sonra tanışacaksınız. Size takdir edildiğiniz hissini verecek ve tüm engelleri aşmanıza yardım edecektir. Ondan hoşlanırsınız, çünkü ölçülü, kuvvetli ve ateşlidir. Romantik bir aşık, cesaretli, yüce bir kalbi vardır ve aşkta cinsel mutluluğu bulmanız onun için önemlidir.

  Aslan erkeği, kadında dişiliğin çekim gücüne kendini kaptırır. Eşinin de bakımlı görünmesi ve moda kıyafetlerle başka erkekleri kıskandırmasından pek rahatsız olmaz. Ama bu nedenle, kıskanç olmadığını düşünmeyin. Özeleştiri yeteneğine rağmen, başkalarının en çok da eşinin eleştirilerini çok zor hazmeder.

  Aslan erkeğiyle uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız, onun hatırı için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Ona güvenmeyi öğrenin. Sükunetinizi koruyun.


  OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

  Şüphesiz, Aslan kadınında sizinle boy ölçüşebilecek bir eş bulacaksınız. Atılgan, kestirilemez ve baştan çıkarıcı bir kadındır. Onu dizginleme denemeleriniz boşa gidecektir. Sonuçta o hayvanlar aleminin kraliçesidir.

  Aslan kadını kendisine bir hanımefendi gibi davranılmasını bekler; bu sizin için sorun değil, çünkü Oğlak olarak siz, doğuştan centilmensiniz. Onun gözünde erkekler, içten ve dürüst olmalıdır. Sizinle ilişkisinde kendini çok iyi hissedecektir.

  Çevresindekiler arasında sizi daha gözde buluyorsa, bunu gizlemez, çünkü kendini duygularına kaptıracaktır. İhtiraslı bir volkandır, seks konusunda tüm sınırlarınızı aşacaksınız. Ama Aslan kadını, bir ilişkide bireyselliğinden feragat etmeyecektir, bu nedenle hemen onu değiştirmeye ya da emirler vermeye kalkışmayın.

  Oğlak olarak parayla becerikli şekilde uğraşırsınız, ama sizi cimri olarak tanımlamak abartılı olur. Aslan kadınını kazanmak istiyorsanız, özenle sakladığınız "mangırları" çantasına daha fazla koymalısınız, çünkü bu kadın her şeyin en şıkını tercih eder.

  Çocukları çok sevmesine rağmen ve onlarla iyi ilişkiler kurmasına rağmen, Aslan kadını bir aile oluşturmayı zamana bırakacak ve hemen bir sürü çocuk sahibi olmayı istemeyecektir. Sonuçta insanın hayatta başka ilgi alanları vardır ve sizin ilişkinizde bunların çoğu ortaktır.


  ASLAN KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

  Oğlak erkeği kendini isteyerek yalnız biri olarak gösterir ve Aslan kadınının isteğine, tanıdık bir üslupla şöyle cevap verecektir: "Ben kendime yeterim." Kadın ona inanmamalıdır. Gerçekte sevgiye ihtiyaç duyan biridir ve kendini koruma duvarlarının arkasına saklayarak, hassas ruhunu yaralanmaktan korur.

  Aslan kadınının ona güvenmeden önce duyarlılığa ve sabra çok ihtiyacı vardır. Emeğine değip değmediğini sorgulayabilir, çünkü Oğlak erkeği romantizmden uzak, soğuk ve materyalist birisidir, iltifattan anlamaz. Ayrıca çok sosyal bir insan değildir. Daha çok kendi dört duvarı arasında, bir kayıkta ya da ıssız bir adada olmayı tercih eder. Her şeye rağmen onu sevmek zorundasınız, duygularını göstermesini ve duygusallığın, güçsüzlüğün bir işareti olmadığını anlamasını sağlamalısınız.
   
 2. 19 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : Elif
 3. mavitaneciq

  mavitaneciq Ziyaretçi

  şimdiiii o 22 ben 20 sizce bu 20 yaşından snr bulma ihtimali doğrulanır mı ki?
   
 4. 9 Mart 2007
  Konu Sahibi : Elif
 5. hobietamin

  hobietamin Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Şubat 2007
  Mesajlar:
  220
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  Bir oğlakla evliyim ve çok mutluyum... Ama yer yer kendimi sinmiş hissediyorum, bir aslana yakışmayacak şekilde... Yükselenim yengeç de ondan mı acaba...
   
 6. 2 Nisan 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. * KapRiS *

  * KapRiS * Aktif Üye Üye

  Katılım:
  8 Şubat 2008
  Mesajlar:
  292
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  NişanLım Oğlak Bende bir aslan :icecream:
   
 8. 23 Nisan 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. haticemm

  haticemm Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Nisan 2008
  Mesajlar:
  142
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ben aslanım eşim oğlak 6.senemiz kuzu gibi wallaa:roflol:
   
 10. 9 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  seni çok iyi anlıyorum,benimde yükselenim yengeç,aslan burcuyum
  oğlak burcunun zıt burcudur yengeç burcu ,annem oğlaktır.oğlak çok çabuk ve sık hareket eder çok eliçabuktur öyle değil mi? kafamçokkarıştı
   
 12. 28 Ekim 2010
  Konu Sahibi : Elif
 13. naz1975

  naz1975 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Ekim 2010
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  ben aslanım. oğlak erkeğiyle anlaşabilir miyim ? merak ediyorum. güvenilir mi ?, sadık mı ? aldatır mı ? sıkıcı mı? kalp kırar mı ? nasıl biridir ? anlatın lütfen .
   
 14. 13 Nisan 2011
  Konu Sahibi : Elif
 15. naz1975

  naz1975 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Ekim 2010
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  aslan kadını en iyi hangi burç erkeğiyle anlaşır. oğlak terazi , yengeç erkeği nasıldır acaba ?
   
 16. 13 Nisan 2011
  Konu Sahibi : Elif
 17. mavilimYesilim

  mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

  Katılım:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  7.384
  Beğeni:
  2.042
  Ödül Puanları:
  238
  Sadık olmak erkeğin yetiştirme tarzına göre değişir...

  Sıkıcı mıdır evet :KK70:

  Çok bilmişmidir evet..

  ASlan bayanı sana en güzel eş...koç,yay,ikizler akrep...

  sen ateş grubusun ya hava olucak sana yada ateş... ateşi su söndürür.. toprakta söndürür.. yükselenlerine de bakman lazım..

  Oğlak-toprak...yengeç su grubu... sadakat dersen o her insan evladında olması gereken birşey burçla alakalı bir şey değil...
   
 18. 18 Nisan 2011
  Konu Sahibi : Elif
 19. casmi

  casmi Aktif Üye Üye

  Katılım:
  8 Şubat 2011
  Mesajlar:
  302
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  41
  ben aslan burcuyum eşim oğlak hiçbir ortak yönümüz yok çok zor giden bir evliliğimiz var zaten:KK4: oğlak burcu erkeğine nasıl davranılırsa yola getirilir veya istediklerini yaptırısınız fikri olan varsa ltfenyazın bu bilgilere ihtiyacım var