Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aslan İle Terazi / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.754
  Beğeni:
  18.255
  Ödül Puanları:
  488
  ASLAN ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI
  Aslan erkeği ve Terazi kadınının birçok ortak noktaları vardır; aynı idealler, bitmez tükenmez iyimserlik ve aynı doğal cazibe. Terazi kadını edebiyata meraklıdır, erkeğin sanat ve müziğe olan sevgisini paylaşır. Zevkli bir insandır.

  Her şeye rağmen Aslan erkeği, onun sıkı kurallarına katlanmalı ve dış görünüşüne dikkat etmelidir. Yağlı ya da sarkık bir vücut, yatak odalarının ayrılmasına neden olabilir. Terazi kadını erkekte koruyuculuk arar. Abartısız ifadelerle, onu herkesin üstünde tuttuğunu anlamasını sağlar. Bu, erkeği şımartırken ilişkiyi renklendirir.

  Terazi kadını bağımsızlığı sever ve öyle ya da böyle daima boş alanlara ihtiyaç duyar. Çok romantiktir, erkek ona kırmızı bir gül hediye ettiğinde, onu binlerce kez öperek ödüllendirir. Aslan erkeği gibi o da sosyaldir ve arkadaşlar arasında hoş sohbetleri sever. Tartışmalarda, konunun temeline severek iner ve duru mantığıyla herkesi şaşırtır. Birlikte değişim dolu bir hayat sürecek ve karşılıklı olarak sürekli daha iyiye motive olacaksınız.


  TERAZİ KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

  Aslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği her şeye sahiptir: hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile, kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz.

  Onun yanında aşk, hiç bir zaman tek düze olmayacaktır. Ama dikkat! O, doğasında liderlik olan bilidir. Size hükmetmek ister. Ve siz kendinize bir şeyin öğretilmesine dayanamazsınız. Karşı çıkışlara sadece sakin, küçük hücresindeyken dayanabilir, ama açık bir yerde asla.

  Hükmetme isteğine karşın sizi ilahlaştıran bir erkeğe sahip olacaksınız. Sizi arkadaşlarına gururla tanıştıracaktır ve eğer bir kadın için bilinen zayıflıklara sahip olursanız, kendi kibrini pohpohlayacaktır.

  Terazi kadını ona, hayatının tek erkeği olduğuna dair güvence verirse, etrafınızdaki birçok arkadaş onu rahatsız etmeyecektir. Böyle ön planda olan güçlü bir kişiliğin bile, çok fazla aşka ihtiyaç duyması sizi şaşırtacaktır. Ona gerekli itinayı göstermezseniz, çok kötü bir insan olabilir. Her şeye rağmen size sadık ve güvenilir bir eş olacaktır.


  TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

  Bir kadına hükmetme ihtiyacınızın olmaması iyi bir şey. Böyle bir şeyi Aslan kadınıyla birlikteyken asla başaramazsınız. Hatta gelecekte bunun tersi bile gerçekleşebilir. Kendinizi ona tapan çok sayıdaki insandan ayırdedebilmek için savaşmak zorunda kalacaksınız.

  Bir Aslan kadını tarafından fethedildiyseniz, bu sizin güveninizi arttıracaktır. Ama ona kocasının yanında yer alan kadın rolü yetmez. O, bağımsızlığınızı tehdit edecek ilişkiler kuracak ve onları bitirecek, size yeni uğraş alanları yaratacaktır.

  Eşi kabullenmese bile, o bu konuda değişmeyecek, eleştirilere izin vermeyecektir. Kendini gösterme ihtiyacı, size pahalıya patlayacak. Mücevherleri, göze çarpan kıyafetleri, pahalı hediyeleri ve ilginç hediyeleri sever.


  ASLAN KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

  Terazi erkeği, Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu, hatta dert ortaklığı, başkalarına verdiği sözler, sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer.

  Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla, hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir. O, daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır ve bu nedenle, Aslan kadını onun tam olarak ne düşündüğünü asla bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez.

  Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu, ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.
   
 2. 14 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. breakforlove

  breakforlove Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.401
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  Aslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği her şeye sahiptir: hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile, kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz.


  yoqqq,,, ben bu kısma katılmıyorum:KK43: oda aslan ama buradki aslan değil:) ona yıllardır romantik, centilmen olmayı öqretemedim....hıı hıqqq kesinlikle o aslan burcunun sadace bencilliqini almışş:KK43::KK43::KK43:
   
 4. 15 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Elif
 5. Gulpare

  Gulpare Aktif Üye Üye

  Katılım:
  17 Ekim 2007
  Mesajlar:
  805
  Beğeni:
  8
  Ödül Puanları:
  86
  Düzelir insallah canim..

  Not..(sana rep veremiyorum yaa):KK43:
   
 6. 17 Şubat 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. qadife

  qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

  Katılım:
  21 Ocak 2008
  Mesajlar:
  6.984
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  İşte biz valla cok dogru yazmısınız a.s.
   
 8. 9 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  terazi iyidirde dengesiz ve şımarıktır
   
 10. 13 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. hexagonal

  hexagonal out of control Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2008
  Mesajlar:
  5
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  doğru ben aslanım eşim terazi 10 yıldır hala ne düşündüğünü anlayamıyorum sinir oluyoruuuummmm
   
 12. 3 Ocak 2009
  Konu Sahibi : Elif
 13. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  aslan terazi uzun süreli oluyor biri vardı hala peşimde o kadar uzun zaman geçti hala peşimde
   
 14. 17 Mayıs 2012
  Konu Sahibi : Elif
 15. azbuz

  azbuz Amalar var ! Üye

  Katılım:
  17 Aralık 2010
  Mesajlar:
  645
  Beğeni:
  7
  Ödül Puanları:
  41
  Hiç hoşlaşmadığım erkek tipi de terazi burcu...Gereksiz bir nezaket cilveli gülüşler ıyyyyk ...Böööööğk...Erkeğe hiç yakışmayan hareketler gelgit yarımakıllı..Sürekli huzursuz...Fazla konuşma..kafa ütüleme her şeye kulp takma...Kendine denince eleştiri küsme gizli alınganlık ayrıca kinciler...[​IMG]

  imza:Sık sık girme sayfaya uğraşırım seninle!
   
  Son düzenleme: 17 Mayıs 2012
 16. 30 Kasım 2012
  Konu Sahibi : Elif
 17. defnee24

  defnee24 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2010
  Mesajlar:
  209
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  108
  teraziler çok bencil insanlar, dünya kendi etraflarında dönsün istiyorlar, o şaka yapar sen yapamazsın, o küser sen küsemezsin, o ayrılır sen ayrılamazsın, o laf sokar sen sokamazsın, o kıskanır sen kıskanamazsın. ruh halleri gün içerisinde yüz kez değişiyor, hep bir melonkoliklik sanarsın tüm dünyanın yükü bunların omuzlarında, nazlı mıymıy bişeyler yaa kısaca uzak durulası ömür törpüsü insanlar. aslanlar birrrr sabır eder iki sabırrr eder üçüncüye sabrı taşar kıçına tekmeyi çok iyi basmasınıda bilir. ondan sonra senelerce kafasını taşlara vurur ben aslan kadınını niye elimde tutamadım diye ama iş işten çoktan geçmiş olur.