Aslan İle Terazi / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.329
Emoji Skoru
19.644
Yaş
55
ASLAN ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI
Aslan erkeği ve Terazi kadınının birçok ortak noktaları vardır; aynı idealler, bitmez tükenmez iyimserlik ve aynı doğal cazibe. Terazi kadını edebiyata meraklıdır, erkeğin sanat ve müziğe olan sevgisini paylaşır. Zevkli bir insandır.

Her şeye rağmen Aslan erkeği, onun sıkı kurallarına katlanmalı ve dış görünüşüne dikkat etmelidir. Yağlı ya da sarkık bir vücut, yatak odalarının ayrılmasına neden olabilir. Terazi kadını erkekte koruyuculuk arar. Abartısız ifadelerle, onu herkesin üstünde tuttuğunu anlamasını sağlar. Bu, erkeği şımartırken ilişkiyi renklendirir.

Terazi kadını bağımsızlığı sever ve öyle ya da böyle daima boş alanlara ihtiyaç duyar. Çok romantiktir, erkek ona kırmızı bir gül hediye ettiğinde, onu binlerce kez öperek ödüllendirir. Aslan erkeği gibi o da sosyaldir ve arkadaşlar arasında hoş sohbetleri sever. Tartışmalarda, konunun temeline severek iner ve duru mantığıyla herkesi şaşırtır. Birlikte değişim dolu bir hayat sürecek ve karşılıklı olarak sürekli daha iyiye motive olacaksınız.


TERAZİ KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

Aslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği her şeye sahiptir: hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile, kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz.

Onun yanında aşk, hiç bir zaman tek düze olmayacaktır. Ama dikkat! O, doğasında liderlik olan bilidir. Size hükmetmek ister. Ve siz kendinize bir şeyin öğretilmesine dayanamazsınız. Karşı çıkışlara sadece sakin, küçük hücresindeyken dayanabilir, ama açık bir yerde asla.

Hükmetme isteğine karşın sizi ilahlaştıran bir erkeğe sahip olacaksınız. Sizi arkadaşlarına gururla tanıştıracaktır ve eğer bir kadın için bilinen zayıflıklara sahip olursanız, kendi kibrini pohpohlayacaktır.

Terazi kadını ona, hayatının tek erkeği olduğuna dair güvence verirse, etrafınızdaki birçok arkadaş onu rahatsız etmeyecektir. Böyle ön planda olan güçlü bir kişiliğin bile, çok fazla aşka ihtiyaç duyması sizi şaşırtacaktır. Ona gerekli itinayı göstermezseniz, çok kötü bir insan olabilir. Her şeye rağmen size sadık ve güvenilir bir eş olacaktır.


TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

Bir kadına hükmetme ihtiyacınızın olmaması iyi bir şey. Böyle bir şeyi Aslan kadınıyla birlikteyken asla başaramazsınız. Hatta gelecekte bunun tersi bile gerçekleşebilir. Kendinizi ona tapan çok sayıdaki insandan ayırdedebilmek için savaşmak zorunda kalacaksınız.

Bir Aslan kadını tarafından fethedildiyseniz, bu sizin güveninizi arttıracaktır. Ama ona kocasının yanında yer alan kadın rolü yetmez. O, bağımsızlığınızı tehdit edecek ilişkiler kuracak ve onları bitirecek, size yeni uğraş alanları yaratacaktır.

Eşi kabullenmese bile, o bu konuda değişmeyecek, eleştirilere izin vermeyecektir. Kendini gösterme ihtiyacı, size pahalıya patlayacak. Mücevherleri, göze çarpan kıyafetleri, pahalı hediyeleri ve ilginç hediyeleri sever.


ASLAN KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

Terazi erkeği, Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu, hatta dert ortaklığı, başkalarına verdiği sözler, sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer.

Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla, hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir. O, daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır ve bu nedenle, Aslan kadını onun tam olarak ne düşündüğünü asla bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez.

Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu, ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.
 

breakforlove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Eylül 2007
Mesajlar
1.401
Emoji Skoru
3
Aslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği her şeye sahiptir: hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile, kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz.


yoqqq,,, ben bu kısma katılmıyorum:KK43: oda aslan ama buradki aslan değil:) ona yıllardır romantik, centilmen olmayı öqretemedim....hıı hıqqq kesinlikle o aslan burcunun sadace bencilliqini almışş:KK43::KK43::KK43:
 

Gulpare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Ekim 2007
Mesajlar
805
Emoji Skoru
8
Düzelir insallah canim..

Not..(sana rep veremiyorum yaa):KK43:
 

qadife

Rabbim Sana Emanetiz...
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Ocak 2008
Mesajlar
6.984
Emoji Skoru
2
İşte biz valla cok dogru yazmısınız a.s.
 

hexagonal

out of control
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Aralık 2008
Mesajlar
5
Emoji Skoru
0
Yaş
43
doğru ben aslanım eşim terazi 10 yıldır hala ne düşündüğünü anlayamıyorum sinir oluyoruuuummmm
 
A

ASLANLAYAY

Ziyaretçi
aslan terazi uzun süreli oluyor biri vardı hala peşimde o kadar uzun zaman geçti hala peşimde
 

azbuz

Amalar var !
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Aralık 2010
Mesajlar
645
Emoji Skoru
7
Hiç hoşlaşmadığım erkek tipi de terazi burcu...Gereksiz bir nezaket cilveli gülüşler ıyyyyk ...Böööööğk...Erkeğe hiç yakışmayan hareketler gelgit yarımakıllı..Sürekli huzursuz...Fazla konuşma..kafa ütüleme her şeye kulp takma...Kendine denince eleştiri küsme gizli alınganlık ayrıca kinciler...


imza:Sık sık girme sayfaya uğraşırım seninle!
 
Son düzenleme:

defnee24

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ocak 2010
Mesajlar
209
Emoji Skoru
5
teraziler çok bencil insanlar, dünya kendi etraflarında dönsün istiyorlar, o şaka yapar sen yapamazsın, o küser sen küsemezsin, o ayrılır sen ayrılamazsın, o laf sokar sen sokamazsın, o kıskanır sen kıskanamazsın. ruh halleri gün içerisinde yüz kez değişiyor, hep bir melonkoliklik sanarsın tüm dünyanın yükü bunların omuzlarında, nazlı mıymıy bişeyler yaa kısaca uzak durulası ömür törpüsü insanlar. aslanlar birrrr sabır eder iki sabırrr eder üçüncüye sabrı taşar kıçına tekmeyi çok iyi basmasınıda bilir. ondan sonra senelerce kafasını taşlara vurur ben aslan kadınını niye elimde tutamadım diye ama iş işten çoktan geçmiş olur.
 
Yukarı Alt