Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aslan İle Yay / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.942
  Beğeni:
  18.637
  Ödül Puanları:
  488
  ASLAN ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

  Yay kadını, duyarsız yapıda biridir, hayat ve sevgiyle başa çıkmak için karmaşık, gelenekselden uzak bir tarzı vardır. Aslan erkeğinin öğütler vererek, kendine meydan okumasını Yay kadını dikkate almayacaktır.

  Onun eğlenceye düşkünlüğü ve gururuna karşı en büyük anlayışı, Aslan erkeği gösterir. Ayrıca özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı kadını yaralayabilir. Bu durum kadını baskı altına almayı ya da hükmedenin kim olduğunu göstermeyi, hiçbir zaman başaramayacaktır.

  Kadın, kaçış yollarını daima açık tutar ve kendini baskı altında hissettiğinde, bu yoldan hemen kaçar. Onun üzerinde istikrar sağlayıcı bir etki yaratabilir. Fırtınadan önceki sıkıntıdan sonra, onun sabırsız ve ateşli yapısını biraz olsun sakinleştirebilirseniz, açıklığı, yaşam sevgisi ve coşkusuyla sizin için doğru bir seçim olacaktır.


  YAY KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

  Bu ilişki, açık sözlülük ve özgürlüğün beraberinde getirdiği her şeyi sunar. Aslan, Yayın tutkusunu açığa çıkaracak anahtarı elinde tutar. Sekste mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Birbirinize dikkat eder, birbirinizin sosyalliğinden faydalanırsınız. Macera sevgisini paylaşır ve zorluklara kolay kolay yenilmezsiniz. Her şey sizin mutlu bir çift olacağınızı gösteriyor.

  Yay kadını ve Aslan erkeği karşılıklı olarak birbirlerine hayran olan ve birbirlerinin hatalarına aldırmayan bir çifttir. Siz kendinize, hayran olacağınız şeyler yaratan bir erkek istiyorsunuz.

  Aslan bazen apaçık, bazen ise iddialı bir şekilde, sizin için doğru kişidir. Her şeyde haklı olduğunuz iddiasından biraz vazgeçmek zorundasınız, çünkü Aslan, kışkırtılmadığı ve siz bu ilişkinin hakimi olmaya çalışmadığınız sürece, sakin ve yumuşak olacaktır. Bu kadar güçlü iki kişilik bir araya gelince, hakimiyet kavgası eksik olmayacaktır. Ancak ikisi de evliliği daimi bir güç savaşına çevirmemek için yeterince dikkatlidir. Bazen biri, başka zaman diğeri geri adım atacaktır.

  Yay kadını, açık sözlülüğü ve alaycı uyarılarıyla tanınır. Bu özelliklerini Aslan karşısında gizlemek zorundadır. Çünkü Aslan, özgüveninin sarsılmasına ya da aptal durumuna düşürülmeye hiç tahammül edemez. Başka bir erkekle flört etmeniz kıskanç Aslanın hiç hoşuna gitmez. Yine de Yay kadını için eşine daima açık ve dürüst olmak, onu dolambaçlı yollarla sinirlendirmek hiç de problem olmayacaktır.

  Aslan, bir eş olarak sizde karar kıldıysa, onun 'tuzağına' düşmemek, kolay olmayacaktır. Ona 'evet' demeniz için gece gündüz peşinizi bırakmayacak ve sizi her yerde takıp edecektir. Aslanın en çok kullandığı sözü, 'ben korurum'dur.


  YAY ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

  Ortak noktalarınız ateş grubunda doğmak, bağımsız olmayı sevmek ve kendi ayakları üzerinde durmayı istemektir. Aslan kadını ve Yay erkeği arasındaki ilişki bu şartlar altında uzun süreli olabilir mi? Hayır, en büyük engel, farklı ilgi alanlarıdır.

  Aslan kadını için hiçbir şey, erkekler tarafından saygı duyulup istenmek kadar önemli değildir. O, sizin için sadece çok şey ifade etmemeli, yegane insan olmalıdır. Ancak bu kendisi için geçerli değildir. Atılgan ve kışkırtıcıdır, davranışlarını önceden tahmin edemezsiniz. Çok ender durumlar dışında duygulan genelde yüzeyseldir.

  Aslan kadını gururludur, söz sahibi olmaya ve hiç kimseden emir almamaya alışıktır. Sadece ona layık olduğunuzda, size iltifat eder, çünkü bir erkeği avlamak için, onu şımartmayı gerekli görmez. Ayrıca siz sahne ışıkları altındayken, o ikinci planda kalmaktan memnun olmaz. En küçük kıvılcım bile bu konuda büyük yangınlar çıkarabilir.

  Aslan kadını şımartılmak ister. Mutlu olabilmesi için eşi gerekli her şeyi yapmalıdır. Her şeyden çok takdir ettiği özellikleriniz, esprili olmanız, dürüstlüğünüz, ve samimiyetinizdir. Bu özellikler onda da vardır. İkiniz de aşkı bir macera olarak görürsünüz ve cinsel yaşantınızda asla sıkılmazsınız. Cinselliği sık sık ve severek yaşarsınız. Birbirinize karşılıklı olarak özgürlük tanırsanız, uyumlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz.


  ASLAN KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

  Yay erkeği gerçekten engel tanımaz. Daima macera ve meydan okuma arayışındadır. Gittiği her yerde gözü pek girişimlerde bulunabilir. Cesaret ve atılganlığı Aslan kadınının hoşuna gider. Bunun yanı sıra, sorumsuzluk ve duyarsızlığın da söz konusu olduğunu görecektir.

  İkisi de aynı mizaca sahiptir, çoğu konuda aynı düşünceyi paylaşır ve çok iyi anlaşırlar. İkisi de çok heyecanlı olduğundan, bazen tabakları kırabilirler. Kinci değillerdir. Yay erkeği, açık fikirli, yaşamdan zevk alan, Aslan kadınının çok iyi eğlenebileceği bir tiptir. Ancak dışa dönüklüğü, arkasında güvensizlik ve kendinden emin olmama duygusunu gizleyen bir aldatmaca olabilir.

  Çok yüce gönüllüdür ve Aslan kadınının çılgınca olan eğilimini paylaşır. Aman dikkat! Ciddi finansal zorluklara düşebilir. Aslan Kadını bu konuda sınırlara dikkat etmelidir. Çocukları olduğunda, sorumluluk sahibi ve ayakları yere basan birine dönüşür.
   
 2. 23 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 3. seda_17

  seda_17 Ziyaretçi

  ben yay canımcım aslan
  bana iyi davransa biz çok iyi anlaşırızda
  hep burnu yukrlarda snıyoki ben ona kaldım ondan iiisni bulamam :)
  e haklı ama o şu an en iisiii :)
   
 4. 24 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 5. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  Yayla aslan çok iyi anlaşır ma ben anlaşamadım kavga etmekten............
   
 6. 26 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. esmaerdem

  esmaerdem Ziyaretçi

  Ben aslan erkeğini hep filmlerdeki jön karakterlere benzetirim.Sevimli,nazik,kibar,zeki.Ya süper bişiy
   
 8. 9 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  evet bencede öyle
  peki aslan kadınlarını hangi karaktere benzetiyorsunuzşutarafagitti
   
 10. 13 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. esmaerdem

  esmaerdem Ziyaretçi


  Yay burcu kadını olarak aslan bayanlarını filmlerde zengin aile kızı olurya onlara benzetirim :)

  Lüks düşkünü :nazar: ikili ilişkilerde çok seçici.Kolay kolay karar veremeyen.Aşık oldumu karşısındaki bir çöpçüde olsa konumunu unutacak derecede aşka inanan zengin bir aile kızı
   
 12. 19 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 13. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  Aşık oldumu karşısındaki bir çöpçüde olsa konumunu unutacak derecede aşka inanan zengin bir aile kızı olurum bazen
   
 14. 29 Mart 2009
  Konu Sahibi : Elif
 15. samyelii

  samyelii papatya Üye

  Katılım:
  25 Mart 2009
  Mesajlar:
  65
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Bende aslanımmmmm.. Sevgilim yay.. Yay bizim yani aslan burcu bayanların yıldız haritamızın gerçek aşk evimize yani 5. evinize düşmekteymiş. Bu yüzden aslan ve yay burcu çok iyi bir sevgili ve iyi bir karı-koca olabiliyormuşş:)))
   
 16. 2 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Elif
 17. SEVDAFB

  SEVDAFB Aktif Üye Üye

  Katılım:
  30 Mart 2009
  Mesajlar:
  43
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  aslanla yay süper anlaşır.....tavsiye ederim....:))
   
 18. 12 Kasım 2010
  Konu Sahibi : Elif
 19. Mermaid26

  Mermaid26 evrekkaaaa Üye

  Katılım:
  27 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  3.850
  Beğeni:
  352
  Ödül Puanları:
  188
  inanmiyorum ya hersey harfi harfine uyuyo:81:

  Aslan ve Yay super ikili:KK69: