ASPİRİN VE BAL MASKESİ (sivilcelere kesin çözüm)

swet2006

ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
985
39
Mucize maskeyle sivilcelere ölüm!Sivilcelerinizin azdığı, sinirinizi bozduğu dönemler için süper etkin bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için temizlerken peeling etkisi yaparak cildinizi yumuşacık bırakıyor. Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.
Ne lazım?
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak
Nasıl yapılacak?
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yaklaşıp cildinize bakın, elinizle yüzünüze dokunup gözlerinize inanamayın.


AMAN DİKKAT: Eğer Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi denemeyin bile.
 

Aydinaydin

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
753
29
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak delikafadulden

aspirini limonla denedim memnun kaldım, bal zaten iyidir
 

miskahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
110
0
bn sade baL sürüyodum bide böLe deniyim dedim
yıkadıktn sonra yumuşacık oLdu ciLdim kaydirigubbakcemile2
geLsomina yetiyo canımşakkıdı
 
Yukarı Alt