Astro - Seks...+18

N

nargisos

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: nargisos
  • #1
:smilewinkgrin:


KOÇ (21 Nisan- 19 Nisan)
Koç burcu aşk yapmasını sevdiği gibi bunu açıkça ifade etmekten de kaçınmaz. Son derece çoşkulu ve acelecidir bu yüzden aşkta da zaman zaman sabırsız davranarak karşı tarafı şaşırtabilir. Aşırı heyecanlardan ve cesur davranışlardan hoşlanır.
İlk adımı atmak onun için hiç de zor olmayacaktır. Fanteziye meraklı olduğu için tatmin edilmeyi bekleyen cinsel düşleri olabilir. Gerek erkek gerekse kadın olsun Koç insanları ,ilişkiye girdikleri kişinin her defasında yeni bir kimliğe bürünmesinden hoşlanır. Bir gün ateşli bir gün cocuksu bir gün vamp bir sevgiliye sahip olmak her Koç’un hayalidir.

BOĞA (20 Nisan- 20 Mayıs)
Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne rağmen seks konusunda en ateşli sayılabilecek burçlardan biri de Boğa dır. Günlük maskesini yatakta çıkarır ve bu konudaki coşkusunu ortaya koyar.
Alışkanlıklarına son derece bağlı olduğu için her seferinde yenilik yaratmanıza da gerek yoktur. Tekrarlanan hareketlerden kolay kolay bıkmaz .Sabırlıdır,her konuda olduğu gibi aşkta da beklemesini bilir. Güzelliklere ve lükse düşkündür ve baştan çıkarılmaktan çok hoşlanır.Sevgilisinin her zaman bakımlı olmasını ve arularına içtenlikle karşılık vermesini bekler.

İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)
Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusnda hiç birşeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak hşislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir.
Bu nedenle önce onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir.Yenilik yaratmak ve sürpriz yapmak konusnda becerikliyseniz İkizler insanını büyüleyebilir ve baştan çıkarabilirsiniz.Kavga ve sertlik ona göre değildir. Sevgilisinin aynı zamanda dostu ve sırdaşı da olmak ister. Oldukça havai fakat cazibeli bir aşıktır.

YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç burcu insanları aşırı hassas ruhlu olduklarından herşeyden önce şefkat ve anlayış ararlar. Bu burctan birine güven verip tatlılıkla hareket ederseniz kalbini kazanma yolunda en önemli adımı atmış sayılırsınız.
Basit davranışlar ve aşırılıklar ona göre değildir.
Utangaçlığına saygı gösterirseniz zamanla kabuğundan sıyrılıp ateşli bir aşığa dönüştüğünü şaşkınlıkla farkedebilirsiniz. Sadakate çok önem verir Aşka şevkatle başlamayı sever. Tatlı sözlere ve sevgi dolu öpücüklere ihtiyaç duyar. Şevkatten ateşli duygulara kısa zamanda geçeceğinden emin olabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Her konuda olduğu gibi aşktada pohpohlanmayı sever. Aşkın cinsel yönü onun için çok önemlidir. Aşkın ,güçlü duyguların ve görkemli davranışların insanıdır. Duygularının karşılık görmesini arzu ve talep eder.
Gururlu ve kendini beğenmiş Aslanlar teşhire de meraklıdır.. Karşısındakinden sevgi ve şefkat beklediği gibi, kendisi gibi çoşkulu olmasını da bekler. Güzel ve zeki olduğu için dikkatleri üzerinde toplamakta son derece başarılıdır. Fantaziler kurmaya meraklıdır.

BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)
Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açığa vurmaz ve açılmayı bekleyen kapalı bir kutu gibidir. Bu nedenle onu yakından tanımak ve aşktaki tavrını anlamak oldukça güçtür..Utangaç ve içine kapalı olduğu için gerçek kişiliğini hemen ortaya koymaz. Ona sabır ve sevgiyle yaklaşmak gerekir.
Duygularından çok mantığıyla hareket ettiği için zekasına değer verdiğini göstermeniz sizin için artı bir puan olacaktır. Soğuk görüntüsünün altında son derece ateşli bir yapıyı barındırabilir. Aşırı temiz ve titiz olduğundan ancak temizliğinden emin olduğu kişiyle beraber olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim)
Yaklaşımınızın ince ve zerafet dolu olması bir Terazi için son derece önemlidir. Duygusal bir insan olduğundan herşeyden önce onun hassas kalbini fethetmelisiniz. Romantizm onun için olmazsa olmazların başında gelir.
Bu burcun insanları çevreye ve dekora çok önem verdiğinden ona açılacağınız ortamı çok iyi seçmelisiniz. Eğer kendini iyi ve hissederse kolayca rahatlayacaktır.
Aceleci ve sert davranışlardan hiç hoşlanmazlar ve böyle bir durumda ürküp soğumaları kaçınılmazdır. Yeni yeni fikirler üretip onun hoşuna gideceğinden emin olduğunuz sürprizler hazırlayın. Yavaş yavaş açıldığını görebilir ve birlikte aşk dünyasının doruklarında size eşlik ettiğini görebilirsiniz.

AKREP (23 Ekim - 21 Kasım)
Zevklerine çok düşkün olan Akrep burcu insanları aşka bayılır.Estetiğe çok önem verdiğinden karşısındakinin fiziksel çekiciliği onları tahrik etmek açısından son derece önemlidir. Çok ateşli olduğundan görsel bakımdan çok kolay uyarılabilir.Ancak tüm bu ateşli davranışların altında büyük bir incelik vardır.Akrebin erkeği de kadını da egemen olmayı sever ve sevdiği kişinin tamamen kendisine ait olmasını ister. Pasiflik ise asla ona göre değildir. Zevkten zevke sıçramayı ve yeni duygular keşfetmeyi severler. Zaman zaman uç eğilimlere sahip olabilen Akrep insanları aşk ve erotizm konusnda 12 burcun içinde en çoşkulu olanlardan biridir.

YAY (22 Kasım - 21 Aralık)
Oldukça vurdumduymaz sayılabilecek bir çapkındır. Aşk ve sekse bir oyun gibi bakar ama burada basitliğe asla yer yoktur.Çok ateşli bir aşıktır ve sevdiği zaman çevrenin düşüncesine hiç aldırmaz. Aşkta bile şakacı bir tavrı vardır ve sevdiğiyle dost olmaktan büyük zevk alır.
Geniş görüşlü olan Yay insanlarının kadını da erkeği de maceraya düşkündür. Daima yeni duygular peşinde koşmaktan yorulmazlar. Aşk hayatında kısıtlamaya ve kıskançlığa tahammülleri yoktur. Onlara ulaşmanın yolu önce kendilerini yanınızda rahat hissetmelerini sağlamaktan geçer. Değişik cinsel düşler kurmaktan hoşlanırlar.

OĞLAK (22 Aralık - 19 Ocak)
Utangaçılıkları nedeniyle ilk bakışta soğuk bir görünüm uyandıran Oğlak burcu insanları duygularını gizleme konusunda son derece başarılıdırlar. Ukala ve taviz vermeyen tavırlarının altında aşka ve şefkate büyük önem veren bir yapı yatar.
Fakat kırılmaktan korkmaları, yalnız adam görünümünde ısrar etmelerine neden olur.Anlayış ve tatlılıkla yavaş yavaş onların arzu kıvılcımlarını canlı bir ateşe dönüştürebilirsiniz. Eğer sabırlı ve nazik olabilirseniz onun düşleyip de söylemeye cesaret edemediği tüm zevkleri birlikte yaşayabilirsiniz. Kabalık ve sertlik onları hayat boyu sizden uzaklaştırmaya yetecektir.

KOVA (20 Ocak - 18 Şubat)
Kova insanları gelenekselliğe önem verir gibi durabilirler fakat aşk konusunda toplum kurallarına aldırmayan bir yapıları vardır. Çok meraklı ve yeniliğe düşkün olduklarından deneyimler yaşamaya hiç itirazları yoktur.
Onunla bereberken aklınızdan geçen herşeyi yapabilirsiniz. Son derece hoşgörülüdür ve cinsel düşlerini sizinle paylaşmaktan hoşlanacaktır. Çıplaklıktan kolay kolay utanmaz.Ama bütün bunların hepsi doğal olmalıdır çünkü bayağılıktan nefret ederler. Ona karşı davranışlarınız cesur fakat asil olmalıdır.

BALIK (19 Şubat - 20 Mart)
SU gruplarının en romantik aşıkları balık burçlarının arasından çıkar. Biraz utangaç olduklarından anlayışa ve inceliğe ihtiyaç duyarlar. Onlara karşı davranışlarınız tatlı ve yumuşak olduğu sürece size bağlı kalacaklarından emin olbilirsiniz.
Çok hassas ruhlu olan Balıkların hayal güçlerini harekete geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız.Gerekli noktaya dokunduğunuzda karşınızda son derec arzulu bir insan bulacağınızdan kuşkunuz olmasın. Ama bu arada aşırılıklarınızla onu ürkütmemeye de dikkat etmelisiniz. Daima romantik bir sevgili gibi hareket edebilirseniz karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.


 

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Temmuz 2006
Mesajlar
744
Emoji Skoru
5
Yaş
34
  • Konu Sahibi: nargisos
  • #2
Sağol Güzelim.
 

ay_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2009
Mesajlar
3.792
Emoji Skoru
28
  • Konu Sahibi: nargisos
  • #3
teşekkürler canım ...
 

ayse_ayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
168
Emoji Skoru
0
  • Konu Sahibi: nargisos
  • #4
doğum haritasında 2. ev sizin sekse ne kattığınız 8. ev ize partnerden beklentilerinizin göztergesidir. Örneğin 2. ev başak ve gezegen yok ise titiz hijyene önem veren tertemiz kokan biri olarak seks yaparsınız duyularınız sor uyarılır merkürününzün uyarılması gerekir ve mantık onemlidir ayrıca detaycı ve karsındakini tam tetmin eder bu şahsın 8. evi balık ise karşı taraftan beklentileri ise duygusal onu bulutların üzerinde gezdirecek hayal aleminde yaşatacak mumlar cicekler tütsüler güzel kokular arasında duyarlı bir seks isteyecektir. 2. eve sekse bizim katttıklarımız 8. ev ise beklentilerimizdir.:)
 
Yukarı Alt