• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi (Kazanan, Okuyan, Bitiren herkes :) )

Rume

Young academician
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
53
5
Selam gençler yarından itibaren sınav var sınava giren çocuk gelisimcileri var mi

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.359
1.633
Açıktan çocuk gelişimi bölümü var mı?:KK57: Ben yok diye biliyordum.
Ben ilahiyat bölümü 2ci sınıf öğrencisiyim. Bu bölüm bitirdiğimde ikinci bir üniversite okumayı düşünüyorum. Çocuk gelişimini okumayı çok istiyordum ama açıktan yok denildiği için farklı bir bölüme yönelmiştim. Bu bölümü okumam için tekrardan ygs sınavına mı girmem gerekiyor? Bu konuda bilgisi olan birisi var mı?

Rume

Young academician
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
53
5
Açıktan çocuk gelişimi bölümü var mı?:KK57: Ben yok diye biliyordum.
Ben ilahiyat bölümü 2ci sınıf öğrencisiyim. Bu bölüm bitirdiğimde ikinci bir üniversite okumayı düşünüyorum. Çocuk gelişimini okumayı çok istiyordum ama açıktan yok denildiği için farklı bir bölüme yönelmiştim. Bu bölümü okumam için tekrardan ygs sınavına mı girmem gerekiyor? Bu konuda bilgisi olan birisi var mı?
Evet tekrardan yks ve ayt girip okuyabilirsin ayrıca mezun olduğun okulda ki ortak dersleri de saydırabilirsin. Or: Atatürk ilke inkılap, inglizce, türk dili ve edebiyatı, ingilizce

Rume

Young academician
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
53
5
Bu arada vizeler açıklandı nasıl notlarınız 50 den aşağı alan var mı aranızda? Ben bi tek öğrenme ve öğretim teknikleri dersinden 34 almışım gerisi hep 60, 70

Yukarı Alt