Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Atel alçı alındıktan sonra burun ucu küçülürmü?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve birharitaci tarafından 12 Ocak 2019 20:54 başlatılmıştır.

12 Ocak 2019 20:54
    Konu Sahibi : birharitaci
  1. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Uzun süredir sayfanın burun estetiği bölümünde yazılan yorumları takip ediyorum sonunda ameliyat olmak banada nasip oldu Salı günü ameliyat oldum tamponlarım alındı burnum her iki yan profilden çok güzel ama önden görünüşü psikolojik olarak bana biraz düşük ve büyük geliyor atel alçı alındıktan sonra burnumun önden görünüşü küçülür ve değişirmi süreç hakkında değişimlerinizi ve gözlemlerinizi yazarmısınız

2. 13 Ocak 2019 11:19
  3. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Lütfen tecrübelerinizi yazarmısınız?

4. 14 Ocak 2019 12:58
  5. Lovely35

Lovely35 Ela'nın Annesi Pro Üye

Ödül Puanları:
    238
    Merhaba ben ameliyat olalı bugün 34 gün oldu. Benim atel alındığında burnum pek şiş değildi hatta bana hiç şiş gelmemiş şekli çok düzgün ve fazlasıyla güzeldi. Alındığı gün bantladı doktorum 1 hafta sonra bantlar çıktığında burnumu tanıyamadım kocamandı. Halbuki bantlarla çok güzel görünüyordu. Burun ucu şişliği uzun sürüyor. Yanlar daha şiş oluyor bu zamanlarda ama inmeyen yok zamanla herkesin iniyor bence cilt yapına göre kendine 3-6 ay zaman ver. Maalesef bu süreç sabır gerektiriyor her gün aynada sabahları özellikle şiş ve şekilsiz bir burun görmek insanın canını sıkıyor ama geçeceğini bilmeliyiz. İnan benim burnumdaki şişlikleri kimse anlamıyor herkes çok güzel olmuş diyordu ama ben farkediyordum dediğim gibi bugün 34. günüm ve ben bir kaç gündür burnumun şekillenmeye başladığını farkediyorum. Demekki benim 1. aydan sonra inmeye başladı. Şuan daha iyi hissediyorum.

birharitaci bunu beğendi.
  6. 14 Ocak 2019 15:17
  7. Girlsbelikegirls

Girlsbelikegirls Üye Üye

Ödül Puanları:
    13
    Kiminin ki küçülüyor kimin ki cok farklı olmuyor sanırım. Cunku benim alcılarım cıktıktan sonra burna takılan bandajlar da 1 hafta kaldı onlarında aldıktan sonra burnum küçücüktü. Sonra tabi şişti. 1 sene oldu. İnceldi burun evet. Ama burun ucu cok küçülmedi. Sivrildi. İlk bas top gibiydi. Öyle daha cok seviyordum :/ Benimde 1 aydan sonra inmeye basladı bu arada. Hızlıca indi 6 aya kadar.

8. 14 Ocak 2019 20:10
  9. mavli

mavli Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Benim 6 ayı geçti ilk ay nasılsa şimdide öyle top gibi maalesef hiç inmedim bir sürü şey denedim farketmedi. tatilde kontrole gideceğim bakalım ne diyecek doktor:KK12:

10. 14 Ocak 2019 20:26
  11. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim ayrıntılı şekilde açıklamışsınız benim bugün 7. günüm ama sanki hiç ameliyat olmamışım gibi burnumun önden görünüşü ve bu durum moralimi çok bozuyor inşallah zamanla düzelir yarın alçım alınacak önden fotoğraf çektiğimde sanki burun kanatlarım ve burnum çok büyük gibi :KK43:

12. 14 Ocak 2019 20:27
  13. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    İnşallah düzelir zamanla bugün 7. günüm benim burnumun önden görünümüde sanki hiç ameliyat olmamış gibi :KK43:

14. 14 Ocak 2019 21:14
  15. mavli

mavli Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    sağol inşallah düzelir kalın deri olunca doktorum 1 yılda inecek demişti zaten ama 6 ayda biraz iner diyordum olmadı. Sen daha moralini bozma atelin çıkmamış bile doktor ateli çıkarır çıkarmaz bile çok farklı oluyor benim atel varken sadece kocaman burun deliklerim görünüyordu ateli alınca burun deliklerim çok normal göründü sonrasında burun biraz daha şişiyor korkma 1 ay sonunda şişler indikçe burnunun şekli daha iyi anlaşılıyor

16. 14 Ocak 2019 21:21
  17. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Benim burnum hiç ameliyat olmamış gibi önden zamanla inşallah düzelir yarın alçımı aldırıcam bakalım nasıl olacak derim ince deri zamanla düzgün bir şekil alır inşallah sabretmem gerek sanırım :KK43:

18. 14 Ocak 2019 21:23
  19. birharitaci

birharitaci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Doktorum derimi ince deri demişti zaman ne gösterecek bakalım yorumunuz için çok teşekkür ederim sizinkide istediğiniz şekli alır umarım

mavli bunu beğendi.