avon cynthia rowley pudra cildimi mükemmel yaptıı !!!

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
528
4
ürün hakkında bi bilgim yoktu şans eseri katalog da gördüm ve istedim. pudra geldi fakat kullanmadım sadece yanağıma biraz sürdüm mükemmel bi yumuşaklık verdi nys attım makyaj çantasının bi köşesine bi gün merak ettim düğüne giderken yüzüme ondan sürdüm düğün boyunca hiç yüzümden çıkmadı ve tazelememe gerek kalmadı ayrıca hiç pudra yok gibi duruyor eve geldim makyajımı temizledim yüzüm hala pürüzsüzdü defalarca yıkamama ramen pürüzsüzlük kaybolmadı bilirsiniz makyajı çıkardıktan sonra yüzümüz solmuş bi gül gibi olur ama bu öyle değil aynı zaman da yüz için yapılmış bi maske sanki çok çok memnun kaldım ve paylaşmak istedim :enbuyukkk:hihoyyyt

Zuzu_bgm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
108
0
hmm..
avonun pudraları güzel oluyor zaten..color trend deki de çok güzel (benim pudram )
ve ''kalıcı değil'' diyenlere inat çok kalıcı,yeniden sürmene gerek kalmıyor :KK66:

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.152
552
evet bende kullanıyorum çok memnunum. avonun iğrenç fondotenleri gibi sivilcede yapmıyor şaşırtıcı bir şekilde.

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.152
552
toz değil canım, sıkıştırılmış pudra. ve benim sürekli çantamda, çantam sürekli tekmelenmekte ve yerlerde gezer. valla hiç parçalanmadı çantamdada. fiyatı uygun 11 ytl ye kadar iniyo.

gelincik71

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
39
0
toz değil canım, sıkıştırılmış pudra. ve benim sürekli çantamda, çantam sürekli tekmelenmekte ve yerlerde gezer. valla hiç parçalanmadı çantamdada. fiyatı uygun 11 ytl ye kadar iniyo.
numarasi yokmu hani acik rengi veya koyusu oluyorya bana mumarasini verirmisin canim

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.152
552
tek renkti diye hatırlıyorum. değilsede ben açık rengini kullanıyorum. bende aynı fondötensiz dışarı çıkmazdım. şimdi sadece bunu sürüyorum. evet sivilceleri öyle fondöten gibi kapatmıyor ama yüzdeki kırmızı lekelerin görünümünü baya azaltıyor. bende hiç sivilce de yapmadı ayrıca.

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.152
552
avon ürünleri benimde çok hoşuma gidiyor kullanıyorum ve satıyorum alanlarda memnun kalıyo
bende temsilciyim ama kimseye satmaya cesaret edemiyorum doğrusu. zaten kendim ucuza almak için üye olmuştum. çok kaliteli değil bence. örneğin geçen rimelini denedim akşama doğru gözlerim kaşınmaya başladı. bunu kimseye öneremem. ama pudrasını denedim onu öneriyorum. hele ki perfect wear fondöten. bana deseler ki %500 kar vericez yok derim imkanı yok. sadece ufak bi sivilcemin üstüne sürmüştüm akşama o yanağım komple sivilce kaplanmıştı a.s.

melishhe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
939
1
valla makyajla tanıstıgımdan beri genelde aldıgım seyler avon nadir olsada oriflame... simdiye kadar hiç bir sorun yasamadm. ama fondoten kullanan bi insan degil. ztn cilde cok zararlı ne marka kullanırsan kullan az yada cok zararı var. ister bunun adı avon olsun ister baska bisey.. o yuzden ya kullanmayın, ya da sadece o kütü gibi bir markaya takılmayın derim. :) çünkü bazı seyler ciltten cilde degişik reaksiyonlar verebilir. nasıl bir doktor bi ilacı her hastaya hitap etmedigi için vermiyorsa, sizde her ürünü her cilde sürmesi için tavsiye edemezsinz. edenler de vardır para kazanmak için ki, oda günüzmüzde a dan z ye herseyde var. o yuzden güvendiginiz arkadaslarınız cevrenizdekilerle bu tip seylerde alısveriş yapın. teyzem ogrenciyken bi kotcuda calısıyordu maviydi. o bile diyor yakısmasa bile ay cok yakıstı vs vs. bu pazarlamanın taktigi... neyse cok konustum :)

Son düzenleme:
Yukarı Alt