avon cynthia rowley pudra cildimi mükemmel yaptıı !!!

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
o hangi pudra ya benim kullandığım sivilce yaptı bolca merak ettim doğrusu kapağı falan ne renk

Yuhanna

♥ Shimmer Gold ♥
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
742
1
Ya kızlar hani şu pudra kalıcı bu uçucu diyorsunuz ya,benim yüzümde bi sorun mu var acaba hangi pudrayı kullanırsam kullanayım,hangi allığı sürersem süreyim 24 saat kalsa bozulmuyor uçmuyor,göz farları,kalemler yine öyle,hatta arkadaşlarım bile diyor senin makyajın neden hiç bozulmuyor,bi allık sürüyorum 12 saat yeni sürülmüş gibi duruyor öyle,bu hiç normal deil galiba cildimde bi sorun mu var acaba,çünkü ürünlerimin hepsi böle

black_angel90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
14
0
oriflamenin makyaj malzemeleri süper..avonun pudrasını bende tavsiye etmiyorum gerçektende yüzü tahriş ediyor..

decemBer

bdv konuları okurkenki surat ifadem
Pro Üye
18 Ağustos 2007
5.056
1.459
Ya kızlar hani şu pudra kalıcı bu uçucu diyorsunuz ya,benim yüzümde bi sorun mu var acaba hangi pudrayı kullanırsam kullanayım,hangi allığı sürersem süreyim 24 saat kalsa bozulmuyor uçmuyor,göz farları,kalemler yine öyle,hatta arkadaşlarım bile diyor senin makyajın neden hiç bozulmuyor,bi allık sürüyorum 12 saat yeni sürülmüş gibi duruyor öyle,bu hiç normal deil galiba cildimde bi sorun mu var acaba,çünkü ürünlerimin hepsi böle
cildinin yağ nem dengesi oldukça iyi olmalı canım. sevineceğine endişeleniyosun maşallah.

B

burcakoc

Ziyaretçi
kızlar ben pudradan almak istiyorum fakat nerden alıcam pazardan aldım sahte çıktı cildimde sivilce yaptı ama evde orjinal var o harika clour trednd hep açık rengi hemde tan var ikisede harika ama bu pudradan istiyorum ten rengim açık bana uyarmı acaba nerden alabilirim birde güvenerek

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
23 Temmuz 2007
11.244
201
Allah Allah...
avonu son derece başarisiz bulurum normalde
okuduklarim şaşirtti beni
bi alip deniyeyim bari :nazar:

darkblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
818
7
kesinlikle bende avon,oriflame başarısız bulurum bende pudra almak istiyorum prenses senin önerin ne olur yüzde katman katman tabaka halınde durmayan bir pudra istiyorum hangi markaları tercih edeyim ?

paryosa3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
109
8
yıllardır tek kullandığım marka catherina arley 06. hem ucuz hem problem yaratmıo gün içinde tazeliorum çünkü benim cildim aşırı yağlı .

H

hbb

Ziyaretçi
arkadaşlar avon kullanıodum ve sivilcelerim çıktı. yüzümdeki sadec kızarıklıkları kapatmak için ve doğalll bi pudra arıorum. önerebileceğiniz marka var mı? fiyatlarıyla birlikte yazarsanız sevinirim

Yukarı Alt