Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

K

*kardelen*

Ziyaretçi
ben kullanıyorum ama sadece parfümlerini. cilt bakımlarını cevremdekilr pek memnun kalmadı bende cesaret edemedim kullanmaya

seclusion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
avon ürünlerine sinir olmaya başladım bi işe yaramıyor cildim hassas tahriş yapıyor uyuz oldum almıcam bidaha. rimelleri top top oluyor

devammm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
arkadaşlar oriflame yi ablam satıyor ama nasıl olduğunu bende bilmiyorum bu ay kullanacağım ilk defa.Bende bir avon satıcısıyım ama ürünlerinin kötü olduğunu söyleyemem fakat bazı ciltlere iyi gelmediğini biliyorum öyle hassas ciltlerde alerji yapabiliyor valla ben ve çevremde bir çok kişi kullanıyor ben bi zararını görmedim.

calikusumuz

Aklım egede kaldı......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
avon ürünlerine sinir olmaya başladım bi işe yaramıyor cildim hassas tahriş yapıyor uyuz oldum almıcam bidaha. rimelleri top top oluyor
bende avon ürünlerinden hiç memnun kalmadım geçen yıl kuru ciltler için olan üçlü setini almıştım kremlerin hepsi bittiğinde cildimde olumlu hiçbir etkisi olmadığını gördüm bir dahada almıyorum zaten bu aralar yağlara taktım krem sürecek zaman kalmıyor:Roflol::Roflol::Roflol:

_ADRXIXANNA_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
AVONN... Ben hiç beğenmyorummm :dilcikar: zaten dünyada satamadığı ürünleri türkiyede satmaya çalışıyor!!:enbuyukgs::teytey:

seclusion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bende avon ürünlerinden hiç memnun kalmadım geçen yıl kuru ciltler için olan üçlü setini almıştım kremlerin hepsi bittiğinde cildimde olumlu hiçbir etkisi olmadığını gördüm bir dahada almıyorum zaten bu aralar yağlara taktım krem sürecek zaman kalmıyor:Roflol::Roflol::Roflol:
aynen canım yağlarla meşgulüm şuan:))):Roflol::Roflol:

Yukarı Alt