Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

dertbocusu

minik tatlı cadı annesi ❤️
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
341
287
Evet o yönden cok iyi komsular fln akrabadan daha yakin birbirine. Maslesefki artik orda degilim trdeyim ama uzun uzun gifip kalabiliyprum allahtan

dertbocusu

minik tatlı cadı annesi ❤️
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
341
287
Evet sanirin öyle ben her yeri bilmeme ragmen burdada dilini bilmeme ragmen alisamadim cok sıkılıyorum.. seni tahmin bile edemiyorum ben eşimi götürmüştüm oraya evlenince 2buçuk sene kaldı geri dönmek istedi öylelikle geldik o da oraya alışamadı sevmedi

OltadakiZil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.231
204
Alistigin yer onemli cevren olmasi gerek biz cevremizi arkamizda biraktik geldik buralara sonumuz hayirli olur insallah

Zeynoasln

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
63
21
Merhaba bir sorum olacakti yardimci olabilecek arkadaslar veya buna benzer olay cevresinde yasayan varmidir Viyana icin aile birlesimi basvurusunda bulundum 13 ay oldu 7 aydirda poliste dosyamiz esimin ilk evliliginden dolayi soruaturma baslatmislardi Agustosda bildiri geldi savcilik sorusturmayi durdurdu diye ama polis 3 hafta once tekrar baslatmis esimin ilk esini sorguya cagirmislar ama esimi hic cagirmadilar herseyimiz tamam suphe duyduklari ilk evliligini oturum icinmi aldi bundan dolayi red verirlermi

OltadakiZil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.231
204
Müslümanlara karşı bir ülke oldukları için çok sorun cikaracaklarini düşünüyorum size..

Yukarı Alt