Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

Zeynoasln

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
63
21
Ben daha vizemi alamadim onaylanmasini bekliyorum artik ne zaman onaylanirsa kafayi yiycemm artik rabbim yardim etsin

dertbocusu

minik tatlı cadı annesi ❤️
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
341
287
Selam arkadaşlar ben uzun bir süre giremedim maalesef .. Zeynoasln Zeynoasln geldimi vizen canm? Kusura bakma yeni gördüm mesajınıda. Eşin viyanada mı, normalde orada yardımcı olabilecek makamlar var bu gibi konular için. Zorluk çıkartılar illaki ama sizin durumunuz vizeyi vermemek için çok büyük bir sebep değil. Başka ağır sabıkalı insanların bile vizesinin alındığını biliyorum yakın çevremden. Sadece zorlaştıryorlar süreci.

Zeynoasln

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
63
21
Tesekkur ederim donus yaptigina☺uzun suredir polisteydi vizem dosyamizi magistrata gondermisler cevap ne onu daha ogrenemedik

dertbocusu

minik tatlı cadı annesi ❤️
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
341
287
Polisten Magistrata gittiyse uzun sürmez. MA35 ortalama 2 - 3 haftada cevap gönderiyor.

OltadakiZil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.231
204
Slm kızlar almancanız nasıl ben öğrenmeye calisiyorum ve de çok zorlaniyorum pratik yapalimmi

Gurbetkusu1212

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
2
0
Selam kizlar bulusma ayarladiniz mi bende yeni tasindim viyana tarafindan vorarlberga kimseyi tanimiyoruz esimle cok yanlizlik cekiyoruz bulusma olursa bi cevreden bayanlarla bende gelmek isterim

Yukarı Alt