Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

Meisje2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
1.233
522
Alistigin yer onemli cevren olmasi gerek biz cevremizi arkamizda biraktik geldik buralara sonumuz hayirli olur insallah
Merhaba siz bu mesajı yazalı zaman geçmiş, merak ettim alışabildinizmi? Hani çevre açısından, kimsemiz yok demişsiniz? Havasına alıştınızmı?Bizde 8 ay önce Belçikaya geldik, kimsemiz yok yalnızlık kötü.Ben aklıma İstanbul geldikçe kötü oluyorum, kızım için sabredeceğim diyorum ama çok zor geliyor.

beutyandbeast

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
179
62
Merhaba siz bu mesajı yazalı zaman geçmiş, merak ettim alışabildinizmi? Hani çevre açısından, kimsemiz yok demişsiniz? Havasına alıştınızmı?Bizde 8 ay önce Belçikaya geldik, kimsemiz yok yalnızlık kötü.Ben aklıma İstanbul geldikçe kötü oluyorum, kızım için sabredeceğim diyorum ama çok zor geliyor.
Merhaba, konu gelmişken sormak istedim, yardımcı olursanız çok sevinirim :) Acaba nasıl Belçika'ya taşındınız?
Ben Avrupa'nın bir kentinde yaşamayı çok çok istiyorum, ara ara iş başvurularında bulunuyorum ama firmalar oturum ve çalışma izni almaya sıcak bakmıyor. Ama aksi halde de nasıl gidebilirim bilmiyorum.

Aselim

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
853
320
Turist vizesi alip gidip görebilirsiniz pasaport varsa bide tanidik biri varsa size gitmeniz icin istek atmasi kaafi

beutyandbeast

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
179
62
Turist vizesi alip gidip görebilirsiniz pasaport varsa bide tanidik biri varsa size gitmeniz icin istek atmasi kaafi
turist vizesi aldım 1 hafta sonra 3 günlüğüne Viyana ya gidiyorum.. ama vizeyi sadece 16 günlük verdiler.daha uzun süreliğine alabildim diyelim. bu şekilde çalışabilmem mümkün mü? hiç tanıdığım yok buarada

Meral 00

;-)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2014
672
485
Slm hanımlar Merhaba ben almanyadan viyana ya geldim 2 çocuk annesiyim bekarım arkadaş olup tanışmak isteyenler yazsın hepinizi öpüyorum

Farmer girl

Tiz-i reftar olanın payine damen dolaşır
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
3.931
1.125
Merhaba, konu gelmişken sormak istedim, yardımcı olursanız çok sevinirim :) Acaba nasıl Belçika'ya taşındınız?
Ben Avrupa'nın bir kentinde yaşamayı çok çok istiyorum, ara ara iş başvurularında bulunuyorum ama firmalar oturum ve çalışma izni almaya sıcak bakmıyor. Ama aksi halde de nasıl gidebilirim bilmiyorum.
Blau Karte (Mavi kart) çalışma vizesini araştırmanı öneririm.

Yukarı Alt