1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

ayaklarımla basım belada

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve pirateseda tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : pirateseda
  1. pirateseda

pirateseda Ziyaretçi

kızlar 39 40 numara gııyıyorum topukluda acık topuklu gıyemıyorum ayaklarım tombul bıraz utanıyorum hıc gıyemedım suana kdr napmam lazm :S

2. 25 Mart 2010
  3. Ayaklarim3kilo

Ayaklarim3kilo ayaklarim3kilo.blogspot Üye

Beğenildi:
    11.297
    Ödül Puanları:
    488
    Arkadaşımın ayağı 41, bırak giymeyi bulamıyor bile :) Bence kompleks haline getirmeyin, genelde boyla alakalı diye düşünüyorum ayakları.Ben de 38 giyiyorum, miniminnacık değil ayaklarım, 1.80 boyum var ve çok şahane ayaklarım olmasa da açık , yüksek topuklu giyiyorum.Amaaan bakan baksın, başkaları ne der , beğenir mi, çirkin mi bulur diye ayağımı, kulağımı, oramı buramı saklayamayacağım. :))Siz de takılmayın, bahar da geliyor ohh, tombul tombul ayaklarınıza geçirin sandaletleri, topuklu açık ayakkabıları , şıkkıdı şık gezinin.

4. 25 Mart 2010
  5. pirateseda

pirateseda Ziyaretçi

ya o kadar abartılı değil uzun boyluyum kemıklı vucudum var ondan olsa gerek ayaklarım uzn kemklı . ya gıdıpte denemeye utanıyorum acıkcası olmazsa dıe :KK70: nyse dedığını yapıcam en kısa zamanda o beğendıgım ayakkabıyı denıcem :=)

hihoyyyt