Aylar sonra merhaba kizlar

E

EU1

Ziyaretçi
Slm kızlar beni hatırlayan arkadaşlarımız vardır 6. ayda bi ameliyat gecirip hamileliğimin geri kalanını yatakta gecirdiğim için aylardır sizlerden uzaktım ama artık burdayım hemde kızım ecenazımla birlikte. Normalde temmuz 9 da dğum yapmam gerekirken haziran 24 te suyum gelince apar topar sezeryana aldılar beni eeee benim yaramaz çok bile durdu daha 6. ayda rahmim 3 cm acıldı benim ufaklık cıkmak istedi 38. haftaya kadar çok bile durdu karnımda sonuç olarak 2 gun sonra kızım doğalı 1 ay olacak 1 ay nasıl gecti anlamadım o kadar güzel bir duyguki bu allah bütün çocuk isteyenlere nesip etsin inşallh. Onu kaybedicem diye cok korkmuştum ama artık kollarımda hepinizi allah kurtarsın inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınıza alın..a.s.

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
tebrikler canim evet hatirliyorum seni masallah sende aldin sag selim kizini kucagina tebrikler guzelim
allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah darisi bizlere

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
çok şükür almışsın sağ salim kucağına yaramazını, Allah analı babalı büyütsün canım

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Tebrik ederim , allah anali babali büyütsün..

ceyrem

EyMeN eFe'lerin efesi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
çok tebrik ederim allahım gunu geldiğinde bizede nasip etsin sağ sağlim

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
canım allah analı babalı büyütsünnn...ne güzel büyütmüşsün bıle bız hala anne olmayı beklıyoruzz...darısı bızlerrree

GXUXL84

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
allah analı babalı büyütsün canım

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canım hayırlı olsun,allah sağlıklı uzun ömürler versin ailenize,

gxoxrs...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Slm kızlar beni hatırlayan arkadaşlarımız vardır 6. ayda bi ameliyat gecirip hamileliğimin geri kalanını yatakta gecirdiğim için aylardır sizlerden uzaktım ama artık burdayım hemde kızım ecenazımla birlikte. Normalde temmuz 9 da dğum yapmam gerekirken haziran 24 te suyum gelince apar topar sezeryana aldılar beni eeee benim yaramaz çok bile durdu daha 6. ayda rahmim 3 cm acıldı benim ufaklık cıkmak istedi 38. haftaya kadar çok bile durdu karnımda sonuç olarak 2 gun sonra kızım doğalı 1 ay olacak 1 ay nasıl gecti anlamadım o kadar güzel bir duyguki bu allah bütün çocuk isteyenlere nesip etsin inşallh. Onu kaybedicem diye cok korkmuştum ama artık kollarımda hepinizi allah kurtarsın inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınıza alın..a.s.
cnm tebrik ederim allah hepimizin yavrularını analı babalı büyütsün
buarada benim kızımda 30 hziranda doğdu bizimkinin ismide ece naz :)

Yukarı Alt