Ayrılık

esinahmet2142

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
76
15
29
Selam arkadaslar
6 yıllık bi ilişkim vardı
Bu korona döneme ve bazı sorunlar nedeniyle hareketsizlik abur cuburla 20 kilo aldım 90 kiloya cıktım
Erkek arkadaşım önce çok sinirlendi sonra da hızlı ver falan dedi haklı olarak,rejime başladım 4 kilo kadar verdim
Daha sonra birgün okey oynamak icin Facebook’a girdik
Fakat ben gelene kadar da oyuna başka bi grupla başladı karşısında da bi bayan vardı
Ve ben gelince de devam etti oynamaya
Benle oynamamak icin baya bi çaba sarfetti
Sonra sordum sana hesap mı vericem yav gibi bisey söyledi ben de ayrıldım
Kilo aldığım icin beni beğenmediğini biliyorum ve haklı da
Sizce zayıflayınca geri döneyim mi ama çok da zoruma gitti bu yaptığı

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
5.518
25.165
Sevgiliyi oldugu gibi kabul etme kısmına benim için bi anda sağlıksızca 20 kilo almak girmiyor açıkçası. Benim sevgilimde 20 kilo alsa bi dur napıyosun derim görüntüden bağımsız sağlıksız da bi kere. Tabi üslup çok çok önemli. Sizin sevginiz çirkin bir şekilde söylemiş sanırım. Ama okey olayının kilo almanıza alakası oldugunu sanmıyorum güzellik azıcık gidince gözü dışarı kayacak adam eksik olsun zaten. Siz sağlığınız için güzel görünmek için zayıflayın bu hırboya da dönmeyin😏

lalalady

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
292
602
Dış görünüş önemli değil desek de hepimiz belli ölçülerde önem veriyoruz. Örneğin erkek arkadaşım tıraş olmadığında veya saçını düzelttirmediğinde ben de ona söylerdim ya bir berbere gitsen iyi olmaz mı şeklinde. Gözüme hoş gelmezdi açıkçası. Yani seven insan dış görünüşe bakmaz bilmem ne demek pek realist bir yaklaşım değil. Ama hızlı kilo ver demesi, 6 yıllık ilişkiyi bu şekilde bitirmesi falan ne kadar bencil biri olduğunu gösteriyor. Hepimiz karşımızdaki kişi görünüşüne dikkat etsin isteriz. Ama neden kilo aldın belki bir hastalığın var belki depresyondasın. Oturur konuşur sana yardımcı olmaya çalışır zaman verir sabreder. Senden bu zaman içinde hiçbir çaba görmezse belki kafasına ayrılık düşüncesi gelebilir. Onu da bu şekilde yapmaz. Senden habersiz kadınlarla oyun oynayarak sana hesap mı vereceğim diyerek.
Kilo vermek istiyorsan verebilirsin. Ama bu kişiye asla geri dönme. Dönersen de tekrar terk etmek için olsun. Bu kadar anlayışsız ve bencil birine yeterince vakit harcamışsın zaten. İleride yüzüne bir şey olsa veya yaşın ilerlediğinde hiç düşünmeden aldatacak demek ki

Oliviaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
1.581
7.954
Zayıflayınca neden geri dönüyorsunuz?
Diyelim evlendiniz, bebeğiniz oldu kilo aldınız, yine ayrılıp zayıflayınca barışacak mısınız?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

esinahmet2142

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
76
15
29
Okb teşhisi kondu son 2 yıldır çok kötü durumdaydım.hızlı kilo almamın bir sebebi de buydu biliyordu.onu çok seviyorum ben ayrılalım dedim tamam dedi,hızlı ver demesi de kötü şekilde söylemedi sadece hızlı ver dedi,70 kilo da fazlaydı hep ver biraz dedikçe aldım

astrojurnal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
6.954
19.494
36
tek sebep aldığınız kilo olmayabilir. 2 senedir okb ile uğraşıyormuşsunuz. belki sizin yeterince çabalamadığınızı düşündü, belki destek vermekten yoruldu.
genelde burada şunu dedi bunu dedi diye erkekleri çok yeriyoruz ancak onların da hayatlarında başedemedikleri bazı sıkıntılar olabilir.
yani tavrı ve söyleyişi yapıcı olmamış ama siz de sırf başkasıyla okey oynadı diye ayrılacak noktadaymışsınız, e bu da sağlıklı değil.
öncelikle kendiniz için hem psikolojik hem de fiziksel olarak toparlanın.
biten şeylerinde bu kadar peşinden koşmayın.

esinahmet2142

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
76
15
29
tek sebep aldığınız kilo olmayabilir. 2 senedir okb ile uğraşıyormuşsunuz. belki sizin yeterince çabalamadığınızı düşündü, belki destek vermekten yoruldu.
genelde burada şunu dedi bunu dedi diye erkekleri çok yeriyoruz ancak onların da hayatlarında başedemedikleri bazı sıkıntılar olabilir.
yani tavrı ve söyleyişi yapıcı olmamış ama siz de sırf başkasıyla okey oynadı diye ayrılacak noktadaymışsınız, e bu da sağlıklı değil.
öncelikle kendiniz için hem psikolojik hem de fiziksel olarak toparlanın.
biten şeylerinde bu kadar peşinden koşmayın.
Evet önceden de balıketliydim çok üzüldü 20 kilo daha alınca okb ile çok uğraştı benle ailevi sorunlarım da vardı sana cidden tahammülüm kalmadı diyordu her yıl bi sorun hicbirsey icin çabalamıyorsun diyordu beni çok sevdi ama sanırım bıktı.ben kilo verip ona güçlü tarafımı tekrar göstermek istiyorum o yüzden dönmek istiyorum ama ilk defa bana sana hesap mı vericem demesi çok içime oturdu

astrojurnal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
6.954
19.494
36
Evet önceden de balıketliydim çok üzüldü 20 kilo daha alınca okb ile çok uğraştı benle ailevi sorunlarım da vardı sana cidden tahammülüm kalmadı diyordu her yıl bi sorun hicbirsey icin çabalamıyorsun diyordu beni çok sevdi ama sanırım bıktı.ben kilo verip ona güçlü tarafımı tekrar göstermek istiyorum o yüzden dönmek istiyorum ama ilk defa bana sana hesap mı vericem demesi çok içime oturdu

güçlü olmak kilo vermek demek değildir ki. milyonlarca insan kilo verip fazlasıyla geri alıyor. önemli olan sağlıklı ve dengeli bir yaşam kurabilmek. hepimizin hayatta çok çeşitli sorunları var ancak mücadele etme yöntemlerimiz de olmalı.
sizin mücadele etmeyi öğrenmeniz lazım.
olaya kilo olarak bakarsanız bir arpa boyu yol gidemezsiniz. sizden bu kadar yorulmuş bir insan için de çabalamayın.
anne-baba bile yeri geliyor çocuğuna daha fazla tahammül edemiiyor, yabancı birinin sürekli desteğini, yanımızda olmasını bekleyemeyiz.
belli ki tükenmiş size karşı hisleri. kendi yollarınıza bakın.
siz önce kendi hayatınızı düzlüğe çıkarın.

sadehic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2017
20
18
Okb için gidiyor musunu bilmiyorum ama bence bi anda aldığınız 20 kilo için de bir psikoloğa gidin. Hatta önce bir tahlil yaptırın belki hormonlarınızda bir sıkıntı çıkmış ve ondan dolayı fazla kilo almış olabilirsiniz. Kilo vermek zor bi şey değil, yeter ki siz isteyin ve gerekli yerlere başvurun.

esinahmet2142

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
76
15
29
güçlü olmak kilo vermek demek değildir ki. milyonlarca insan kilo verip fazlasıyla geri alıyor. önemli olan sağlıklı ve dengeli bir yaşam kurabilmek. hepimizin hayatta çok çeşitli sorunları var ancak mücadele etme yöntemlerimiz de olmalı.
sizin mücadele etmeyi öğrenmeniz lazım.
olaya kilo olarak bakarsanız bir arpa boyu yol gidemezsiniz. sizden bu kadar yorulmuş bir insan için de çabalamayın.
anne-baba bile yeri geliyor çocuğuna daha fazla tahammül edemiiyor, yabancı birinin sürekli desteğini, yanımızda olmasını bekleyemeyiz.
belli ki tükenmiş size karşı hisleri. kendi yollarınıza bakın.
siz önce kendi hayatınızı düzlüğe çıkarın.
Herseyimle ilgilenmiş birini kendi hatalarımla kaybettim geri kazanmak için uğraşmayayım mı?

esinahmet2142

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
76
15
29
Okb için gidiyor musunu bilmiyorum ama bence bi anda aldığınız 20 kilo için de bir psikoloğa gidin. Hatta önce bir tahlil yaptırın belki hormonlarınızda bir sıkıntı çıkmış ve ondan dolayı fazla kilo almış olabilirsiniz. Kilo vermek zor bi şey değil, yeter ki siz isteyin ve gerekli yerlere başvurun.
Kiloyu veririm ben ondan ayrıldım geri dönmeli miyim?