ayten kömürcü

invictus34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
212
122
Ben eyeliner silmek için gittim böyle bir acı böyle bir surat yok. 10-15 gün insan içine çıkamadım gözüm inanılmaz şişti kabardı derim döküldü kendisini aradığımda pek umursamadı olur öyle falan diye geçiştirdi. Sonuç olarak silinmedi ama azaldı. Tek seansta o kadar oluyormuş devam etmem gerekiyormuş dedi ama tövbeler olsun bir daha aslaaa eve kapanmıştım resmen ya

mutlukiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
77
13
tesekkurler canim .nerden bulastik bilmiyrmm benim sekli bozuk.dalmacyali gibi oldu kimi yer cikti kimi yer kaldi

mutlukiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
77
13
tesekkurler canim .nerden bulastik bilmiyrmm benim sekli bozuk.dalmacyali gibi oldu kimi yer cikti kimi yer kaldi
Ben eyeliner silmek için gittim böyle bir acı böyle bir surat yok. 10-15 gün insan içine çıkamadım gözüm inanılmaz şişti kabardı derim döküldü kendisini aradığımda pek umursamadı olur öyle falan diye geçiştirdi. Sonuç olarak silinmedi ama azaldı. Tek seansta o kadar oluyormuş devam etmem gerekiyormuş dedi ama tövbeler olsun bir daha aslaaa eve kapanmıştım resmen ya
gecmis oldun canim

BiSpA

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
190
110
Ayten Kömürcü hanıma 2 seans kaş sildirdim baya baya gitti.3. Seansta istiyor ama bayramdan sonra gidicem yine. 10 sene önce dövme 2 sene öncede üzerine kıl tekniği yaptırmıştım. İlk foto uyuşturucu kremi sürdükten sonra çekmiştim o yüzden parlıyor. 2. Seansdan sonra yumuşatmasın diye vazelin sürmedim daha kalın kabuk attı daha çok açıldı rengi sanki. Söylediği adımları eksiksiz uygulamak ve biraz sabırlı olmak gerekiyor. Acı oluyor malesef ama deyiyor.Kesinlikle tavsiye ederim Ayten hanımı. Bende burdan öğrenmiştim kendisini 👍🏼🧿
EFBAD90E-DFB5-4DFF-B3B3-4344BBC63556.jpeg

mutlukiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
77
13
Ayten Kömürcü hanıma 2 seans kaş sildirdim baya baya gitti.3. Seansta istiyor ama bayramdan sonra gidicem yine. 10 sene önce dövme 2 sene öncede üzerine kıl tekniği yaptırmıştım. İlk foto uyuşturucu kremi sürdükten sonra çekmiştim o yüzden parlıyor. 2. Seansdan sonra yumuşatmasın diye vazelin sürmedim daha kalın kabuk attı daha çok açıldı rengi sanki. Söylediği adımları eksiksiz uygulamak ve biraz sabırlı olmak gerekiyor. Acı oluyor malesef ama deyiyor.Kesinlikle tavsiye ederim Ayten hanımı. Bende burdan öğrenmiştim kendisini 👍🏼🧿Eki Görüntüle 2297808
tesekkur ederim canim

Yukarı Alt