Azosperm

Yacem23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
164
42
27
Merhaba kızlar pek kullanmasını bilmiyorum bu siteyi nasıl nerden konu acacagmida eşim azospermi böyle olup çocuk sahibi olan varmi

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2.177
8.634
Tup bebekle cocuk sahibi olabilrsiniz.
Normal yolla cok zor .

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2.177
8.634
O ihtimalde var tup bebek deneyip tese ameliyatinda sperm cikmayabilir bebek konuldugunda tutunmayabilir rabbimin dedigi olur ne verirse onu yaşiyoruz.
Bizde ayni durumdayiz ameliyatla sperm bulduk ve bikac gun sonra embriyoyu transfer edicekler bakalm tutucakmi nasip kismet hersey.

Albatros2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.152
2.968

Bu konuyu okuyup yazabilirsiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 68 gün kaldı.

Bebeğinizin doğuma kadar olan süredeki boyunun uzaması ve kilo alması artık daha yavaş. Yavaşlamış olsada bebeğiniz bu ay yaklaşık 800-900 gr. arasında ağırlaşacak. Artık bebeğinizin beyni o kadar karmaşık ve gelişmiş bir yapıda ki, eğer bebeğiniz bugün doğsa, görebilir, duyabilir, hatırlayabilir ve öğrenebilir. Bebeğinizin tekmeleri artık daha güçlü ve daha enerjik.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Duygu Ulusoy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
10
5
33
selam evet benim kocam azosperm hastasiydi Bacu Medcal Plaza Arman Abdula Ozdemir sayesinde bende cocuk sahibi oldum.Micro Tese ameliyati ile

Duygu Ulusoy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
10
5
33
SELAM .evet haklisiniz ben de gebe kalamiyodum .Bakude tup bebek tedavisi oldum BAKU MEDICAL PLAZA da Arman Abdullah Ozdemir ve Celalettin Ornek sayesinde bebek sahibi oldum cok sukur . cocugunuz olmuyorsa hic zaman kaybetmeyin hanimlar siz de bu mutlulugu tadin ^-^

Yukarı Alt