Anket Babalar doğuma girsin mi?

babalar doğuma girsin mi?

• Ankete Katılan
    239

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kızlar daha önce verildimi bu konu bulamadım...sizce eşiniz sizle doğuma girmeli mi?
ben istemedim:1no2:

GUZELIM

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim esim benimleydi, dogurmadan konusuyorduk gelmem diyordu korkarim ama benim zorlamamla geli ve hic de pisman degil tam tersi. Yanimda kaldi bazen sinirlendirdi ama cok guzel bir gundu.

DeveKuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ameliyathaneye kadar yanımda geldi ama girmedi. Zaten bende istemezdim. Sebebini hiç düşünmedim.

E

EU1

Ziyaretçi
8 haftalık hamileyim ve şimdiki düşüncem(sonradan değişir mi bilmiyorum ama) girmesi yönünde. ikimizin olan bir mucizenin dünyaya gelmesi anını sonuna kadar beraber yaşamalıyız. böyle bir anı yaşamaktan onu mahrıum etmek haksızlık diye düşünüyorum. üstelik yanımda olması bana da güç ve cesaret verecektir.

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Kızlar bence girmesin özellikle normal doğumsa girmesin mesleğim gereğince hastanede çalıştığım için 20-25 defa normal doğuma girdim ve ben bir bayan olduğum halde çok tiksindim gerçekten çok kötü bir görüntü oluyor. Sezeryana gelince eşim ameliyathanede görev yapıyordu ben sezeryan olduğumda oda girdi ve çalışıyordu bu güne kadar binlerce sezeryana girdiği halde benimkinde bebeği alamamış diğer arkadaşlar almak zorunda kalmış işin kötüsü daha sonra bayılmış yani hiç tavsiye etmiyorum

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
ve ben bir bayan olduğum halde çok tiksindim gerçekten çok kötü bir görüntü oluyor.
Leydi sen bir mucizeye şahit oluyorsun. Nasıl tiksinirsin yav:mymeka: Mucizevi bir görüntü bence. Ama bende eşimin girmesini istemezdim. Netekim girmedide. SSK da almıyorlar anacım:Roflol:

Girmiş olsaydı karizmayı çizdirmiş olurdum zannumca.Hani öyle depünürken, çığırırken görmesin.

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
girsin bana destek olsun... Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben girmesini isterdim eşimin o anımda benimle olmasıı ,bana destek vermesi çok güzel olurdu heralde..

setenayay74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doğum anına kadar kalabilir ama doğumda çıkmasını isterim estetik olmaz herelde. dursun dışarda 9 doğursun

Yukarı Alt