Babam, sigara ve kanser.. Çok üzgünüm

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim,babanız insallah tez zamanda saglıgına kavuşur.ALLAH hastalarımıza şifa versin.işte malesef aynı hatayı sende, bende yapıyoruz.bu sigara illetinden kurtaramıyoz kendimizi.aslında bırakmak lazım.bu tür hastaların çektigi sıkıntıları bizlerde yaşlanınca çekecegiz.bize ders olmalı...babanıza geçmiş olsun ..sevgilerimle

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.057
canım benim,babanız insallah tez zamanda saglıgına kavuşur.ALLAH hastalarımıza şifa versin.işte malesef aynı hatayı sende, bende yapıyoruz.bu sigara illetinden kurtaramıyoz kendimizi.aslında bırakmak lazım.bu tür hastaların çektigi sıkıntıları bizlerde yaşlanınca çekecegiz.bize ders olmalı...babanıza geçmiş olsun ..sevgilerimle
keşke kimse içmese diyorum ama ilgin için tşk ederim canım saol

annekuzusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ilk önce Allah şifasını versin sizlere bağışlasın onu.benim babmda akciğer kanseri bunun acısını en derinden yaşadım bende çok acı öyle zor bir durumki Allah'ım Rabbim kimselerin başına vermesin biz hala çekiyoruz ve benim babam hala sigara içiyor o her yaktığı sigaradan benim içimde bir şeyler yanıyor ama dinlemiyor bu illet hastalık sağlıklı insandanda çok şey alıp götürüyor sizler güçlü olun nerde bu hastalığı çeken varsa Allah yardım etsin çok ağır gün geçtikçe gözünün önünde acı çekmesi bitiriyo insanı.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.057
ilk önce Allah şifasını versin sizlere bağışlasın onu.benim babmda akciğer kanseri bunun acısını en derinden yaşadım bende çok acı öyle zor bir durumki Allah'ım Rabbim kimselerin başına vermesin biz hala çekiyoruz ve benim babam hala sigara içiyor o her yaktığı sigaradan benim içimde bir şeyler yanıyor ama dinlemiyor bu illet hastalık sağlıklı insandanda çok şey alıp götürüyor sizler güçlü olun nerde bu hastalığı çeken varsa Allah yardım etsin çok ağır gün geçtikçe gözünün önünde acı çekmesi bitiriyo insanı.
sizlerede çok geçmiş olsun babam neyseki 5 sene önce bıraktı sigarayı göz ameliyatı olmuştu o zaman kandaki oksijen değerleri düşük çıkınca bıraktı inanın çok zor bir durum bu inşallah babanızda bir an önce bırakır sigarayı sevgiler sizede

Daxgx Çiçexgxim

hayat gezince güzel::
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım çok üzüldüm rabbim acil şifalar versin...
umarım babanız biran önce sağlığına kavuşur,,
sende biar önce bırak derim..kendinize yapmayın bu sıkıntıları,,

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.057
canım çok üzüldüm rabbim acil şifalar versin...
umarım babanız biran önce sağlığına kavuşur,,
sende biar önce bırak derim..kendinize yapmayın bu sıkıntıları,,
teşekkür ederim saol biran önce bırakmak lazım kimseye faydası yok bunun hep kendimize yapıyoruz zaten

Yukarı Alt