Babanıza erkek arkadaşınızı nasıl anlattınızz

esraylmz03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
2.153
493
Aradaslar babanıza erkek arkadasınız oldugunu ve ciddi oldugunuz nasıl anlattınızzz hadi paylasalımm:))

GOLDFLAY

ders,ders,ders..... :(
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2012
2.338
89
Walla kendisi öğrendi:KK52::KK52::KK52::KK52: telefonumu kurcalamş:KK51: o kadar da saklamştım telefonumu...:KK1:az daha okuldan alıyordu

venus0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
8.400
12
babaaaaaaaaa sewgılı yaptım aayıp yakısıklı baksanaaaaaa dıyerek fotgrafını gstermk suretyle:KK14:
sızle tanıscakmıs ewlenelım dıyıp duruyoo falan dedım

Son düzenleyen: Moderatör:

Angelo bianco

Hava güzel ,kuşlar uçuyor
Pro Üye
14 Mayıs 2010
13.051
13.399
direk anneme havale ettım o söyedı babam beı bı muddet bılmıyomus gibi davrandı öyle devam ettı ben sadece baba haftaya istemeye gelceker dedım direk şoklardaydı canım babam yaa

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.259
37
kendi sorar zaten varmı biri diye o konuda rahatım cok sukur ben direkt olarak soylerim

quietnr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
9.129
14
birlikte olmaya başladıktan 3 hafta sonra öğrendi sevdiceğime sevgililer günü hediyesi almıştım bavulama yerleştiriyodu haliyle erkek montu sordu bu kime diye :KK17: zaten annem biliyodu.annem kızımızın arkadaşı var dedi nasıl arkadaş dedim canım babamda hani arkadaşlar birbirini tanır ya biz birbirimiz daha yakında tanımak istiyoruz dedim :KK17::KK17: o zmandan beri biliyo canım babam :KK16: bu sene kayınpeder olucak inşallah :KK9:

tgcege

Me and you just us two
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
907
3
ailem konusunda şanslıyım çok şükür birlikte oldugum biri var evlenecğim insansa tanıştırmm demiştim .

beksu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
1.149
3
benım aılem de o konuda anlayıslıdır annem ılk bastan bılıyordu babama da soylemıstı ama benım soylemem gerektıgı an geldıgınde babamın koluna gırıp su an esım olan baba b.... senınle tanısmak ıstıyor bıze gelecek dedım babamda sen ıstıyorsan gelsın dedı 7 sene beraberlıgın ardında su an 5 aylık evlıyım ve hamılyım:KK1::nazar:

Yukarı Alt