Babanizi evlenmeye nasıl ikna ettiniz ?

aysesahin159753

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
15
2
Benim babam konuştuğum biri olduğunu öğrenince çok sinirlendi konuşmuyor şimdi benimle ciddi düşünüyoruz biz sevgilimle babamı nasıl ikna edebilirim

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
5.060
4.862
Benim babam konuştuğum biri olduğunu öğrenince çok sinirlendi konuşmuyor şimdi benimle ciddi düşünüyoruz biz sevgilimle babamı nasıl ikna edebilirim
Ben de babanız e evlensin diye ikna etmeye çalışıyorsunuz diye düşündüm konu başlığından 😊
Yaşınız küçükse , evlilik eğitim hayatınızı kesmenize neden olacaksa istememesi normal . Yaşınız 21 sanırım anneniz destekliyor mu sizi babanızın istememe nedeni nedir öyle öğrendi konuşmuyo falan mantıklı değil

Summer-girl

İnsana uzağım artık.
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
2.515
5.332
Bide konu içeriğini değiştirmiş:olamaz:
1. Konu:

Babam sevgilim olduğunu öğrendi ciddi dusundugumuzu söyledim fakat resmini gördüm içim ısınmadı asla vermem ona çok zorlarsan veririm ama seni silerim diyor ben sevgilimden eminim beni asla üzmez babam tanımayi da kabul etmiyor sizce nasıl ikna olur ?

2. Konu:

:duduk:

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
1.057
1.105
🤨🤨bu terste bi işlik var 😹😹😹

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sadecebirisiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
3.122
11.732
Yeniyim burda daha pek anlamıyorum o yüzden 😊
Tam olarak anlamadığınız nedir?
İki farklı konu açarsam farklı yorumlar gelir istediğimi kullanırım diye mi düşündünüz?
Bu yasak bildiğim kadarıyla.
Konu içinse, zaten 21 yaşındaymışsınız babanızın kabul etmemesi normal değil mi?
15 yaşından beri sevgilisiniz demek ki. Öyle mi?

Yukarı Alt