1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Bağırsaktan 5 kadına vajina yaptılar

Konusu 'Cinsellik +18' forumundadır ve yaren_76 tarafından 16 Nisan 2007 başlatılmıştır.

16 Nisan 2007
    Konu Sahibi : yaren_76
  1. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Ödül Puanları:
    348
    İnce bağırsaktan 5 kadına vajina yaptılar

Antalya’daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde, doğuştan vajinaları bulunmayan 4’ü evli 5 kişiye, kendi ince bağırsaklarından vajina yapıldı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Münire Erman Akar, genital sistemlerinde doğuştan sorun olan kız çocuklarının sorunlarının, genellikle geç teşhis edildiğini belirtti. Bu hastaların toplumda azımsanmayacak kadar çok olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Akar, hastalığın genellikle adet görememeyle ortaya çıktığını ifade etti. Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer Özkan da "Doğal vajina dokusuna en çok benzeyen bağırsak dokusundan vajina yapılabiliyor. Uygun hastalarda ince bağırsağın 15-20 santimetrelik parçası, açtığımız vajina boşluğuna mikroskop altında damarlarını dikerek transfer ediliyor. Teknik olarak zor bir ameliyat olmakla birlikte uzun dönem sonuçlarının daha tatmin edici olduğunu görmekteyiz" diye konuştu.

Başarılı bir ameliyat geçirdi

Akdeniz Üniversitesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer Özkan, ameliyatları Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Münire Erman Akar ile ortaklaşa yaptıklarını söyledi. Şimdiye kadar hiç adet görmediği ve şiddetli ağrıları olduğu için hastaneye başvurduğunu anlatan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.K. de başarılı bir ameliyat geçirdi.

2. 18 Nisan 2007
  3. dunya

dunya Yanliz Üye

Ödül Puanları:
    106
    Gercekten Saskinlik Icinde Okudum Bu Yaziyi Yorum Bile Yapamiyorum Vajinasiz Kadinlar Annelerin Bilincsizligi Diyim Artik
    Tesekkuler Paylasimin Icin

4. 13 Temmuz 2007
  5. merve.zanem

merve.zanem Ziyaretçi

haklısın cocuklara dıkkat etmek lazım dogrusu

6. 18 Temmuz 2007
  7. husel

husel er:) Üye

Ödül Puanları:
    348
    ilk kez duyuyorum ya nasıl bişey acaba fotoğraf falan varmıdır bildiğiniz bir sitede ...nasıl farkedilmez anlayamadım

8. 18 Temmuz 2007
  9. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet ben de anlayamaıdm nasıl yani hiç yok mu orası yoksa yapısında bi eksiklik mi oluyo
    Allahım dert verip derman aratmasın çok kötüü Allah korusun

10. 18 Temmuz 2007
  11. b_yet

b_yet Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    yarencim bilgin için tesekkur edirim. bişi sormak istiyorum bilgin varmı bilmiyorum peki sonradan vajina yapılan kadınlar hamile kalabiliryormu biliyormusun

12. 27 Temmuz 2007
  13. yares

yares Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    nasıl yani :1shok:gercekten yokmumus nesi yokmuski ne var onun yerine yani nasıl fark edilmez ya ???

:uhm::uhm::uhm:

14. 11 Eylül 2007
  15. mystuige

mystuige Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    aman yarabbiii allah korusunn:1shok::1shok:

16. 11 Eylül 2007
  17. aleyna19

aleyna19 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    yaren 76 tşk bizleri bilgilendirdigin için ama ozamana kadar bırak diger şeyleri tuvalet ihtiyacını nasıl karşılıyomuştu tuhaf şeyy buzaman kadar bekletilmesi ta ufaklıktan bakılması gerekmesmi çaresine