• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Bahar temizligini nasil yapiyorsunuz?

Bahar temizligi yapiyor musunuz?

• Evet bayilirim temizlige

Toplam Oy: 193 29,1%
  • Ne gerek var benim evim temiz ki:)

Toplam Oy: 63 9,5%
  • Mecbur kalmasam yapmam

Toplam Oy: 102 15,4%
  • Cok isterim ama zamanim yok

Toplam Oy: 55 8,3%
  • Hic ugrasamam yardimci aliyorum

Toplam Oy: 55 8,3%
  • Elimden geldigince yapmaya calisiyorum

Toplam Oy: 265 39,9%

• Ankete Katılan
    664

Cay6

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
6.396
32.533
Kizlar lake mutfak dolaplarini hangi bezle hangi deterjanla nasil siliyorsunuz yazarmisiniz . Zarar vermemej icin dolapci bulasik sabunu ve mikrofober bez onerdi bu sekilde siliyorum ama yag lekeleri izleri asla cikmiyor sinirlerim zipliyo sikicam yag cozucuyu gorcekler gununu :KK48: silmem gerekiyor da bi size danissyim dedim

safari_go

08/06/2018❣ H'Berat'ımmmmm❤
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
1.770
16.105

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 227 gün kaldı.

Yarına kadar, bebeğinizin alt uzuv ayak plakaları gelişmiş olacaktır. Ayrıca bebeğinizin göz retinasındaki pigment oluşmuş olacaktır. Bebeğinizin kulağını ve dış kulak kanallarını oluşturacak ufak kabarıklıklar başın her iki yanında bulunmakta. Hamilelik sırasında kafein kullanımını kesmeniz en azından minumum düzeye indirmeniz gerekmektedir. Artık ultrason taramalarında bebeğinizin ağız, burun ve dudaklarını görebiliyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt