• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

jadefeast

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
42
81
Arkadaşım ben yaptırdım ilkinde tuttu şükürler olsun. Çok memnundum cem bey den. Yaklaşımı ,bilgisi ,tavrı ,samimi davranışları:halay:

mirabebis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
545
342
Bende randevu aldım temmuzda gideceğim yakinda oturma hemen giderdim ne testi istiyorlar ilk

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sena76

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
28
20
Arkadaşım ben yaptırdım ilkinde tuttu şükürler olsun. Çok memnundum cem bey den. Yaklaşımı ,bilgisi ,tavrı ,samimi davranışları:halay:
Merhaba kaç yaşındasınız. Ben 43 yaşında yım. Amh çok düşük 0.1 yumurta çok kalitesiz dedi doktorun biri estrofem verdi 2.gün aradı tüp bebek tedavi izi üstlenmek istemiyorum dedi amh ınız çok düşük dedi. Yardımcı olun lütfen

Yukarı Alt