Bahçeci Fulya dr önerisi

Masal2020

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
591
194
Kizlar merhaba..bi negatifim var tup bebek tedavisinden.simdi ikinci denicez.merkez olarak fulya bahceci,kesin.ama dr önerilerinizi alabilir miyim? Lutfen baska merkezlerdeki doktorlardan degil, fulya bahceci dr lerinden oneri olsun.yardim lutfen..ptesi gidicem bat günüm geldi cunku

Pirpizek

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
115
39
merhaba merak ettim sizi naptiniz gittiniz mi acaba bende karar verdim oraya gideceğim daha önce zaten gitmiştim ama bıraktım çok maliyetli olduğu için

Masal2020

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
591
194
merhaba merak ettim sizi naptiniz gittiniz mi acaba bende karar verdim oraya gideceğim daha önce zaten gitmiştim ama bıraktım çok maliyetli olduğu için
Gittim,cuma yumurta toplama olacak.tedavi kismi bitti yani.ben remzi hocaya gittim,fulya subesindeki.aslinda ayni fiyat.sadece genetik test vs yaptirirsanz fiyat artiyor

Pirpizek

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
115
39
Ben araştırma hastahanesine gittim ama bin pişmanım resmen deney olarak kullandirildim ... Ya neden böyle yaparki bu doktorlar anlamış değilim ya herkes remzi hocadan söz ediyor bende mustehcep beye gitmiştim cuma içinde oraya randevu aldım acaba remzi hocayla mi devam etsem

Pirpizek

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
115
39
Ben araştırma hastahanesine gittim ama bin pişmanım resmen deney olarak kullandirildim ... Ya neden böyle yaparki bu doktorlar anlamış değilim ya herkes remzi hocadan söz ediyor bende mustehcep beye gitmiştim cuma içinde oraya randevu aldım acaba remzi hocayla mi devam etsem

Masal2020

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
591
194
Mustecep hocayi da iyi diye duymustum.siz bilirsiniz tabi.doc olunca muayenede fiyat farki var,gerisi ayni

betul070419

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
9
2
kesinlikle remzi hoca ile devam et müstecep hoca başından salıyor sanki ilgisiz geldi bana sen bilirsin tabiki

Yukarı Alt