Bahceci selen hanım

Nimet yardim

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
346
185
25
Merahaba hanımlar bahceci selen hanima tedaviye baslicam ınslalh giden memnun kalan varmi acaba nasıl bir tedavi sureci var bu arada hipo hipo hastasiyim teşekkürler 😊

ygmrk

Allah nasip etmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez.💚
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
120
112
28
Ben de bahceci tup bebek merkezine gidiyorum. Ama farklı bir doktora.. merkezden memnunum. Herkes isini en iyi sekilde yapiyor.. tutsa da tutmasa da fikrim degismeyecek.. hakkimizda hayirlisi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ygmrk

Allah nasip etmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez.💚
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
120
112
28
16 17 bin tutmustur ilaclarla birlikte.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın