BAHÇECİ TÜP BEBEK DOKTOR ÖNERİSİ

Suzan123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
297
173
40
ankara için bahçeci merkezinden selen hanım var canım öncedende istanbuldaki bahçecide çalışıyordu onu tavsiye ederim

siyahbeyaz0638

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
138
84
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle Allah isteyen herkes evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Ben Ankara Bahçeci'de tedavi gördüm. 2.5 yıl boyunca hiçbir şekilde gebe kalamamıştım. Daha önce 3 aşılama, 1 tüp bebek başarısızlığım vardı. Bahçeci'deki tedavimden sonra gebelik elde ettim çok şükür. Benimle yumurta büyütme sürecimde Selen Hanım, daha sonra da onun rahatsızlığı nedeniyle Berfu Hanım ilgilendi. Doktorlarımın ilgisinden, bilgisinden çok memnun kaldım. Bana çok güven verdiler. Önceki tedavilerim başarısız olduğu halde burada inancım yerindeydi, sürece hep olumlu baktım, bu güveni doktorlarım sağladı. Transferden sonra da istediğim zaman mesajla ulaşabildim kendilerine. Sorularıma cevap verdiler. Doktor ve merkez arayışında olanlara tavsiye ederim. Allah hepimizi bebeklerimize sağlıkla kavuştursun.

Tugbafatih1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
1.370
595
bende berfu hoca ile başladım tedaviye aslında çok açıklayıcı bilgi verdi diyemem ama inşallah hayırlı sonuçlanır pozitifi görürüz
Canım hayırlı oldun.agustista başlamışsın galiba tedaviye şehir dışından geleceğim bende berfu hocaya.senin sorun neydi ne güzel positif olmuş.Şehirdışından gelenler nasıl yapıyordu biliyormusun tedaviyi. Ayrica 2 ay mi sürdü senin tedavin

Tugbafatih1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
1.370
595
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle Allah isteyen herkes evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Ben Ankara Bahçeci'de tedavi gördüm. 2.5 yıl boyunca hiçbir şekilde gebe kalamamıştım. Daha önce 3 aşılama, 1 tüp bebek başarısızlığım vardı. Bahçeci'deki tedavimden sonra gebelik elde ettim çok şükür. Benimle yumurta büyütme sürecimde Selen Hanım, daha sonra da onun rahatsızlığı nedeniyle Berfu Hanım ilgilendi. Doktorlarımın ilgisinden, bilgisinden çok memnun kaldım. Bana çok güven verdiler. Önceki tedavilerim başarısız olduğu halde burada inancım yerindeydi, sürece hep olumlu baktım, bu güveni doktorlarım sağladı. Transferden sonra da istediğim zaman mesajla ulaşabildim kendilerine. Sorularıma cevap verdiler. Doktor ve merkez arayışında olanlara tavsiye ederim. Allah hepimizi bebeklerimize sağlıkla kavuştursun.
Fiyat neydi canim Ya

aysent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
520
460
42
evet canım sgkdan rapor alırsan ilaçların neredeyse hemen hemen hepsini devlet karşılıyor çok az bi fark ödüyorsun

Gulasal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
2
0
31
Herkese selam
1 ay sonra tüp bebek düşünüyorum ve ilk defa tüp bebek yapacam diğer muayenelerden geçtim..Bahçeci hakkında çok güzel şeyler duydum. Peki doktor önerisi olan varmı?
Ayrıca rapor konusu rapor kimler için geçerli ve nasıl alıyoruz lütfen yardımcı olun
Herkese selam
1 ay sonra tüp bebek düşünüyorum ve ilk defa tüp bebek yapacam diğer muayenelerden geçtim..Bahçeci hakkında çok güzel şeyler duydum. Peki doktor önerisi olan varmı?
Ayrıca rapor konusu rapor kimler için geçerli ve nasıl alıyoruz lütfen yardımcı olun
Allah herkese nasip etsin.
Mart sonunda Bahçeci Fulyada transfer oldum Remzi hocamda. Dün test yaptırdım ve gözlerime inanamadım daha yeni yeni kendime geliyorum 1.050 çıktı. Çok ama çok mutlu oldum eşimle sarıldık ağladık. Daha önceden başka merkezde 2 denemem oldu ve iyice umutsuzluğa kapılmıştık. Bahçeciyi bulmadan önce çok fazla araştırma yaptım fiyat olarak aşağı yukarı diger kliniklerle aynı ama böyle bir süreçte fiyat degil sonuç önemli. Maddi masraftan ziyade psikolojik olarak insan çöküyor. Remzi hoca çok çok ilgilidir her konuda destek oldu hep motife etti bizi.Biz ona güvendik ve başardık. Emegi geçen herkese teşekkür ederim.

marymary

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
73
56
28
Bana rapor çıkacak çünkü Amh düşük.diğer şartlar da tutuyor. Ama 9000 ise 7800 oluyor raporla. Demek istediğim tamamen ücretsiz olmalı SGK anlaşmalı yerlerde.
Merhaba raporun şartları neler biliyor musunuz? Benim de AMH 0,78. Tüp bebek dediler ama henüz tedaviye başlamadım. 28 yaşındayım. Siz tedaviye başladınız mı?

marymary

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
73
56
28
Tabiki baya bi parayla git 😊 adetin ilk gunu diye yarn gel diyebilir 2. Gunu muayene oluyor cunku muayne edincede o 550 lirayi hemen aliyolar 😂 bikere veriyosn gerci 6 ay gecerliligi var bidaha muayene ucreti vermiceksin . Benim 18 bini buldu esimn ameliyati filan derken 23 bin harcadm düsün 😊 eczaneye her gttigimde bin lira birakp cikiyodum😃 indirim yapabilecek bi eczane seçin iyi oluyor😊
Siz hangi şehir ve hangi merkezde tedavi oldunuz?

marymary

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
73
56
28
Dularima sizi de ekleyecegim. Bu mübarek günlerde insallah dilegimiz gercek olur. Ben Haziran sonu gibi merkeze karar verip tedaviye başlayacağım. Hangi aşamalardan gectiginizi paylaşabilir misiniz? Ilk tedaviniz mi?

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
544
212
Dularima sizi de ekleyecegim. Bu mübarek günlerde insallah dilegimiz gercek olur. Ben Haziran sonu gibi merkeze karar verip tedaviye başlayacağım. Hangi aşamalardan gectiginizi paylaşabilir misiniz? Ilk tedaviniz mi?
Sizin sıkıntı ne? Kimle görüştünüz siz? İnşallah bizim de yavrularımız olur.

marymary

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
73
56
28
Sizin sıkıntı ne? Kimle görüştünüz siz? İnşallah bizim de yavrularımız olur.
Ben Bahçeci Berfu Hoca ile Anatolia da Hakan Yarali ile Özel Ankara Tüp Bebek merkezinde Cem Hoca ile ön görüşme yaptim. Merkeze karar veremedim. Berfu Hoca önce yumurtlama yapalim dedi sonra aşılama olmazsa tüp bebek dedi. Tüp bebekte basari orani en düşük grup sizsiniz dedi. Moralim bozuldu. Hakan Hoca neden koştur koştur tüp bebek istiyosun biraz daha dene dedi. Cem hoca kendiliğinden olabilir dedi bekle dedi. Kararsiz kaldim

siyahbeyaz0638

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
138
84
Ben Bahçeci Berfu Hoca ile Anatolia da Hakan Yarali ile Özel Ankara Tüp Bebek merkezinde Cem Hoca ile ön görüşme yaptim. Merkeze karar veremedim. Berfu Hoca önce yumurtlama yapalim dedi sonra aşılama olmazsa tüp bebek dedi. Tüp bebekte basari orani en düşük grup sizsiniz dedi. Moralim bozuldu. Hakan Hoca neden koştur koştur tüp bebek istiyosun biraz daha dene dedi. Cem hoca kendiliğinden olabilir dedi bekle dedi. Kararsiz kaldim
Benim doktorum Selen hanımdı ama onun rahatsızlığından dolayı transfer sürecinde bizimle Berfu hanım ilgilenmişti. Daha sonra da kendisiyle hep irtibat halinde olduk. Onu tanıma imkanımız oldu. Kendisi çok iyi bir doktor. Ayrıca istediğiniz her an irtibata geçebiliyorsunuz. Size de tavsiye ederim.