• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yagmurdamlasi3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
63
10
Haziran ayında ön görüşme için Bahçeci tüp Bebek merkezine gitmiştik, doktor Cem Bey ile görüşmemiz oldu, bize yazdığı takviye ilaçları aldık ve kullanımına başladık, ilk adet gününde muayeneye gidecektik ancak 10 gün sonra aradılar ve SGK anlaşmalarının sona erdiğini bu sebeple indirimli ilaç alamayacağımızı söylediler. mecbur olarak tedavimiz yarıda kalmış oldu, bizim gibi bu durumdan etkilenen çiftler var mı acaba nasıl bir yol izlediniz ? Bahçecide tedaviye başlamayı çok isterdik ancak tedavi ücretlerinin altından kalkamıyoruz, biz mecbur olarak tedaviye Şişli kolon hastanesi Bulat Aytek Şık' ta başlama kararı aldık. Bahçeci' nin SGK anlaşmasının sona ermesinden dolayı bizim gibi mağdur olan başka çift var mı aramızda ?

2019 mutluluk

Aktif Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Şubat 2019
623
4.249
Benimde başıma geldi ama ben ilaçları başka hastanede yazdırdım ve anlaşma yaptığımız için 6300 ödedik bunu Mayıs sonu haziran başı yapmışlar kaldırmışlar yani eğer raporunuz varsa başka hastanede yaptırın boşuna hakkınızı öldürmeyin

Yagmurdamlasi3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
63
10
Benimde başıma geldi ama ben ilaçları başka hastanede yazdırdım ve anlaşma yaptığımız için 6300 ödedik bunu Mayıs sonu haziran başı yapmışlar kaldırmışlar yani eğer raporunuz varsa başka hastanede yaptırın boşuna hakkınızı öldürmeyin
Raporum var evet, bahçecide yaptırmak istiyroum ama raporu aldığım yerin sekrereteri devlet hastanesinin ilaçları yazamayacağını iletti, siz bu ilaçları hangi hastanede yazdırdınız acaba ?

umutlarca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
1
1
Ben özelde yazdırdım bursada doktoruma rica ettim yazarmisiniz diye oda yazdı ama özelin sgk anlaşması olması lazim
merhaba bende bursada yaşıyorum gecen ay cem hocaya gıttık ama sgk ıle anlaşması bıtmıs tedavıye bu yuzden başlayamadım bursada ilaçlarınızı kıme yazdırdınız acaba bende bahçecide devam etmek ıstıyorum ama

2019 mutluluk

Aktif Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Şubat 2019
623
4.249
İlaçlarımı özelde yazdırdım sgksi olan özel bi hastanede sisteme girdirdim ve aldım kendi doktoruma bursadaki eski doktoruma yani

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
919
331
BAhçecide raporun varsa 9 bin tl yerine 7200 yapıyorlar ama ilaçlar ücretli zaten SGK yazmıyor çoğunu devlet karşılamıyor yeni yaptırdım bende özelde gidip yazdırayım dedim tabi raporuna göre de değişiyor Benim rapor gonalf ödüyordu sadece ama bazı raporlar diğer ilaçları da ödeyebiliyormuş özel bi hastanenin kadın doğumcusuna rica edip yazdırırsın raporun varsa bahçeciye git derim çok memnun kaldım ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt