Bakımlı bir yüz için napmalıyım?

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
6.434
16.478
Benimde hep yüzüm terler yaz mevsiminde süremezdim hiç bu pudrayi da bu yıl keşfettim 😁
Amanın ben nemli bir bölgeden kuru bir şehire taşındım terli bıyıklardan sırttan akan damlalardan kurtuldum oh :KK49:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
6.434
16.478
Cc kremim watsonstan pure beauty miydi markası o. Spf 30 yazıyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama o cc’yi kullanan herkes pek seviyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sevdaya gazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
398
849
Bi Öner’iniz var mı ben almıştım eczaneden çok iyi diye verdi kadın ama memnun kalmadım
Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉

Youlost16

B.k:88 G.k:84 boy:167 hedef:60 6. Takım
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Kasım 2018
11.166
29.830
Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉
Sagol canım cok teşekkür ederim o zaman sıradaki görevim güneş kremi almak olacak 😍

Yukarı Alt