Bakımlı bir yüz için napmalıyım?

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.618
Cc kremim watsonstan pure beauty miydi markası o. Spf 30 yazıyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama o cc’yi kullanan herkes pek seviyor.

Sevdaya gazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
423
Bi Öner’iniz var mı ben almıştım eczaneden çok iyi diye verdi kadın ama memnun kalmadım
Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉

Kutsal zebra

Nirvana
Pro Üye
Emoji Skoru
9.893
Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉
Sagol canım cok teşekkür ederim o zaman sıradaki görevim güneş kremi almak olacak 😍

Yukarı Alt