Bakımlı Olma Topiği :)

eftelya2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
5.524
5.137
günlük duş ve duştan sonra yüzü nemlendirme, akşamları 3 ü 1 arada garnierle yüz yıkama, dişler muhakkak fırçalanır, ayda bir saç boyatılır, çıktıkça tüyler alınır (vücut tüyleri ve kaş) ekstra bakımım falan yok ... gerekte yok..

gve

Meriç Ege
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
2.068
3.271
Bu topiğe çok yazardım. Bebiş oldu yazamadim. Bu süreçte cildim regli olmadığim için kaymak gibi. Kalçama kadar gelen saçlarimi kulak hizasinda kestirdim. Kaşlarimi bebiş uyunca aliyorum. Saçlarimi hergün yikiyorum fakat 3 günde bir şampuan sürüyorum. Yüzümü bebeğim şampuaniyla yikiyorum iyi geldi yüzüme. Ama uykusuzluktan göz altlarim mor. Dislerimi günde bir kere fircalayabiliyorum

Dionee

Sev kendini ;)
Pro Üye
12 Şubat 2015
6.358
15.629
sabah güzel bi maskemi yaptım. yıkama jelimle köpürte köpürte yıkadımmm, ardından tonikledim.. gece de bi benzer bakımı yapıp yatmıstım...
evimi temizledikten sonra
sporumu yapıcam
sonra tırnaklarıma bakım yapıp
yuruyerek dısarda yapılacak ıslerımı halledecegım

aksama sac maskesiii ve dus kremlenıp makyaj kalıntılarını temızleyıp yataga :)

emel825

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
426
400
Oil cleaning(yag ile cilt temizleme) , karbonatla peeling,kil maskesine yosun tozu (sprulina) koydum maske yaptim, ilik dustan sonra cilde kagit maskemi koydum bekliyorum simdi ..cikarip masajla kalani yedirip yaticam.. haftalik bakimimi yarin manikur ve pedikurumu yapip tamamliycam. Pažar gunu arkadasimin dugunu var o yuzden bu kadar yogun bir bakima girdim..
Boyle konulara ilgiliyim kizla cilt benden sorulur:rapci::21::sampiyon::sampiyon::sampiyon::KK71::KK71::-):-):-)

Nurov

🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
1.920
3.257
Yazamayacağım kadar çok yapıyorum en büyük hobim heralde bakım, kendimle uğraşmak falan vaktim de çok napam:21:

Dionee

Sev kendini ;)
Pro Üye
12 Şubat 2015
6.358
15.629
Oil cleaning(yag ile cilt temizleme) , karbonatla peeling,kil maskesine yosun tozu (sprulina) koydum maske yaptim, ilik dustan sonra cilde kagit maskemi koydum bekliyorum simdi ..cikarip masajla kalani yedirip yaticam.. haftalik bakimimi yarin manikur ve pedikurumu yapip tamamliycam. Pažar gunu arkadasimin dugunu var o yuzden bu kadar yogun bir bakima girdim..
Boyle konulara ilgiliyim kizla cilt benden sorulur:rapci::21::sampiyon::sampiyon::sampiyon::KK71::KK71::-):-):-)
Yaaaa arkadaş olabilir miyiz o zaman :)

Yukarı Alt