Balayı için mısır / hurghada sizce uygun mu arkadaşlar daha önce gidil görmüşlüğünüz var mı :)?

begonyabahcesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
466
497
33
olabilir belki oralarda kaldığı yerlerden bahsediyor kii bi nebze doğrudur diye düşüyorum
piramitlerin olduğu yerler falan aslında tam bir hayal kırıklığı
piramitler güzel evet ama etrafını görseniz inanamazsınız harabe şeklinde insanlar yapışıyor paçanıza bişi satmaya çalışıyolar
oteller rezalet
biz 4 gün şarmda kaldık, kahireye 1 günlüğüne geçtik. hiç konaklamadık. sabahtan piramitleri gördük ordan müzeye gittik ordan nil nehrine bunlar tur şeklindeydi üç yeri gezdirdiler sonra geri şarma döndük
ah tamamdır. Çok teşekkür ederim.
Biz de düşünüyoruz - bakalım. Uzak doğu da bir opsiyon ama ağustos / eylül gibi gitmek istediğimiz için oralarda yağmurlu oluyor (monsoon).
Bakalım neresi olacak sonunda.

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.274
11.794
ah tamamdır. Çok teşekkür ederim.
Biz de düşünüyoruz - bakalım. Uzak doğu da bir opsiyon ama ağustos / eylül gibi gitmek istediğimiz için oralarda yağmurlu oluyor (monsoon).
Bakalım neresi olacak sonunda.
biz aralık sonu gittik mısıra düğünümüz öyleydi çünkü
aralıkta denize girmek şahaneydi :dondurma:
uzak doğu hakkında bilgim yok maalesef ama istiyorum bende oraları görmeyi nasip bakalım..
şimdiden iyi eğlenceler size :rapci:

Mandarins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2012
821
1.285
kızlar mısır için vizenize 2 ay önceden başvurun. Acaip sıkıntılı mısır vizesi insanı delirtiyor.

sharm gerçekten çok güzel bi yer özellikle dalıyorsanız. Ama yemekler fena:KK43: 5 yıldızlı otel diyip güvenmeyin, hepsi 5 yıldız ama malesef arap mantığıyla yönetildiğinden burayla kıyaslanmaz. Rixos'u Türkler işletiyor orayı tavsiye ederim, yemekleri servisi harika.

begonyabahcesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
466
497
33
kızlar mısır için vizenize 2 ay önceden başvurun. Acaip sıkıntılı mısır vizesi insanı delirtiyor.

sharm gerçekten çok güzel bi yer özellikle dalıyorsanız. Ama yemekler fena:KK43: 5 yıldızlı otel diyip güvenmeyin, hepsi 5 yıldız ama malesef arap mantığıyla yönetildiğinden burayla kıyaslanmaz. Rixos'u Türkler işletiyor orayı tavsiye ederim, yemekleri servisi harika.
Bunu dikkate alacağım. Çok teşekkür ederim.
Aynen yemekler konusunda ben de bu tür şeyler duymuştum. Bunun özellikle üzerinde durmamın nedeni, balayında dilediğimiz her şeyi gönül rahatlığı ile yiyebilmemizdi. Bakalım artık.