Balayı için mısır / hurghada sizce uygun mu arkadaşlar daha önce gidil görmüşlüğünüz var mı :)?

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2010
4.165
9.553
yani şuan sıkıntı fazla yok diye biliyorum arkadaşınız tam olarak hangi bölgeye gitmişti acaba :) birde turla mı bireysel mi bizde dil sorunu var biraz ama turu sebmediğimiz için bireysel düşünüyoruz artık maceralı birşey olacak çeviri yapa yapa :)
Hurghadaya bireysel gitmişlerdi, çat pat konuşuyorsanız yeter her giden anadili gibi ingilizce arapça bilmiyor ki :)

BenGandi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2011
61
47
Hurghada anladığım kadarıyla deniz kenarı ben gittiğimde dalış için Mısır'a giden bir çok Türk vardı demek ki popüler mekanlar. Yalnız Kahireye gidecekseniz biraz dikkatli olun. Mısır çok güzel bir ülke olmasına rağmen turist olarak hele de solo turist olarak rahat gezilen bir ülke değil. Sürekli sizden para isteyen insanlar var malesef, polisi, bekçisi, zabıtası, memuru nereye adım atsanız para istiyorlar. Satıcılar çok ısrarcı insanı bunaltıyorlar. Trafik Kahire'de inanılmaz kötüydü. Ama Türk insanını çok seviyorlar.

orkide53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
575
218
Konu sahibi mısır hurghada için fikir verebilirmisin ? Yani giden var ise diye dedim bende nisan2020de gitmeyi düşünüyorum ama hurghada dan 1gün piramitler 1gün safari turu 1günde şarm el e gitmek aklımda tabi ama geri kalan kısımlar otelde dinleniş yatış:KK66: fikri olan var mı acaba ?

Yukarı Alt