Balayı önerisi-kafam çok karışık

Gizem9412

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2019
3
0
22
Merhaba Temmuz ayında düğünüm var balayı için karar veremedim. Fethiye veya Marmaris düşündüm giden var mı neresi daha iyidir ve güzel otelleri vardır. Yada Farklı önerisi olan var mıdır?

sunsea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
3.297
2.726
Merhaba Temmuz ayında düğünüm var balayı için karar veremedim. Fethiye veya Marmaris düşündüm giden var mı neresi daha iyidir ve güzel otelleri vardır. Yada Farklı önerisi olan var mıdır?
İkisi de cok sıcak ben olsam datcaya giderdim. Üst üstte yıllarda gitmişliğim var cok beğenip.

Eda2019

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
404
724
28
Hem Marmaris hem Fethiyeye gittim Marmarisi tavsiye ederim çok güzel ve tekne turları çok fazla, hemen yaninda Datça var oraya da gezmeye gidebilirsiniz, Dalyan tekne türünü kesinlikle tavsiye ederim

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.778
29.516
Marmaris diyorum 🥳 iki yıldır gidiyoruz bu yıl yine gidesim var

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
7.335
11.830
Valla ben öyle otele git havuza denize gir yat guneslen durumlarından hoşlanmıyorum. Daha atraksiyonlu şeyler seviyorum eğer kendi aracınız varsa bir rota cizin her gün farklı koyda denize girin her gün farklı bir yeri gezip görün ve sizin kontrol edemediğiniz gelişmeleri heycanla bekleyin. Bunu en son bu bayram tatilinde yaptık çok güzel oldu keyifli anılarla eve döndük

rnp06

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
2.537
2.178
30
Valla ben öyle otele git havuza denize gir yat guneslen durumlarından hoşlanmıyorum. Daha atraksiyonlu şeyler seviyorum eğer kendi aracınız varsa bir rota cizin her gün farklı koyda denize girin her gün farklı bir yeri gezip görün ve sizin kontrol edemediğiniz gelişmeleri heycanla bekleyin. Bunu en son bu bayram tatilinde yaptık çok güzel oldu keyifli anılarla eve döndük
öneriniz cok güzel ama düğünden sonra o yorgunlukla kendi adıma söleyim yapabilmem mümkün olmazdı heralde normalde eğlenceyi cok severm ama düğün meseleleri beni baya yordu su an ye iç yat kafasndayım bu yüzden fethiyeye gtmekden vazgectm ilk tercihim orasıydı yoksa :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
7.335
11.830
öneriniz cok güzel ama düğünden sonra o yorgunlukla kendi adıma söleyim yapabilmem mümkün olmazdı heralde normalde eğlenceyi cok severm ama düğün meseleleri beni baya yordu su an ye iç yat kafasndayım bu yüzden fethiyeye gtmekden vazgectm ilk tercihim orasıydı yoksa :)
Valla biz düşün bitene kadar inanılmaz yorgunduk 😂 bitince daha evimize varmadan dinlendik 😂😂😂😂😂 sadece düğünün bitmesi bile yetti bize