diladuru

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
1.407
1.768
Bunu ben de dusundum ama tur'a katilmam lazim bunun icin, onca kosturmacadan sonra tur yorucu olur diye çekimser kaldim.
yo tura katılmanız lazım değil biz kendimiz gittik turlar zaten karadenizle birlikte sıkıntı olur gidin direk batuma gezin bi gece kumarhane yaparsınız sonra trenle tiflis vs
gayet kolay yani

Genckading

Sevmek dostluktur dilde
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
1.726
2.108
Bizim arabamız vardı ilk didim akbüke gittik. Sonra Marmaris ölüdeniz Fethiye Antalya olimposa gittik 26gün nasıl geçti hiç anlamadım. Ben gece hayatından çok kafa dinleyip baş başa doğayla iç içe yerlerde olmak istemiştim. Bence sizin ne istediğinize bağlı.

Namename

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
1.189
1.078
Merhaba arkadaslar yeni uyeyim konumun yeri burasi mi bilmiyorum.
Nisan ayinda nasipse nikahim olacak ve yurt icinde balayi yeri ariyorum.Daha onceden gidip begendiginiz hosunuza giden yerler varsa yardimci olabilir misiniz?
Tur dusunmustum ama onca kosturmacadan sonra yorgunlugumuza iyi gelip dinlenebilecegimiz yerler onerirseniz sevinirim.Şimdiden tesekkurler
Eylül ayında evlendik. Tamamen kafa dinlemeye odaklı Abant’a gittik. Çok memnun kaldık. Önümüzdeki sene yeniden gitmeyi planlıyoruz.

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.573
10.057
Merhaba arkadaslar yeni uyeyim konumun yeri burasi mi bilmiyorum.
Nisan ayinda nasipse nikahim olacak ve yurt icinde balayi yeri ariyorum.Daha onceden gidip begendiginiz hosunuza giden yerler varsa yardimci olabilir misiniz?
Tur dusunmustum ama onca kosturmacadan sonra yorgunlugumuza iyi gelip dinlenebilecegimiz yerler onerirseniz sevinirim.Şimdiden tesekkurler
Benim size tavsiyem nisan malum gelgitli bi ay yani bol yağışlı yapmak istediklerinizi ona planlayın. Ben Kasım'da evlenmiştim balayına çıkmadık havalar düzelince kendi arabamizla kamp yapa yapa tür duzenlemistik kendimiz ve çok zevkliydi

Albatros3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
28
7
Benim size tavsiyem nisan malum gelgitli bi ay yani bol yağışlı yapmak istediklerinizi ona planlayın. Ben Kasım'da evlenmiştim balayına çıkmadık havalar düzelince kendi arabamizla kamp yapa yapa tür duzenlemistik kendimiz ve çok zevkliydi
Aynen nisan ayi olacagindan secenekler de cok kisitli

Yukarı Alt