• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

LiveYourLifeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
5.409
4.631
Muğla Sarıgerme ve Dalyan. Dalyan nehrine sıfır hilton otel var mükemmel olur. Sessiz sakin yerler.

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.689
6.367
Muğla Akyaka çok hoş bir yer kesinlikle tavsiye ederim çok hoş denizi insanı etraf bir bakinin isterseniz 😍

reedd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
281
147
Ben de Haziran İçin bakıyorum .
Deniz ya da denizsiz farketmez
Bende önerilerinizi bekliyorum :)
Kocaeli’den gideceğiz :)

orkide53

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
1.012
398
neden yurtdısını dusunmuyorsunuz.. benmde nisan ayında nikahım olacak.. Ocak ayından önce yıl atladıgı için tarih alamıyoruz. tarih aldıktan sonra mısır için vize basvurunda bulunacagız vize çıktıktan sonra da el şarm veya hurgada da otel bakacağız. Asya ülkesine girdiği için sıcak oluyor mısır.. tam mevsimi.. yazın kum fırtınaları oldugundan tercih edilmiyor.. hemen hemen yurtiçi balayınızla aynı fiyata gelecektir. ben aynı zaman da 2 gun kahire de (piramitler için ) 4 gun de şarm el yada hurgada dusunuyorum :KK66:

orkide53

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
1.012
398
Ben de Haziran İçin bakıyorum .
Deniz ya da denizsiz farketmez
Bende önerilerinizi bekliyorum :)
Kocaeli’den gideceğiz :)
haziran için bakıyorsanz tercihiniz denizli olsun bnce :KK66:
santorini yi dusunurmusunuz :) tam sezonu biraz pahalı oluyor butce sorununuz yok ise..
ya da bali...
eğer butcem yok diyorsanz belgrad ve karadağı da düşünün derim :KK66:

Albatros3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
28
7
neden yurtdısını dusunmuyorsunuz.. benmde nisan ayında nikahım olacak.. Ocak ayından önce yıl atladıgı için tarih alamıyoruz. tarih aldıktan sonra mısır için vize basvurunda bulunacagız vize çıktıktan sonra da el şarm veya hurgada da otel bakacağız. Asya ülkesine girdiği için sıcak oluyor mısır.. tam mevsimi.. yazın kum fırtınaları oldugundan tercih edilmiyor.. hemen hemen yurtiçi balayınızla aynı fiyata gelecektir. ben aynı zaman da 2 gun kahire de (piramitler için ) 4 gun de şarm el yada hurgada dusunuyorum :KK66:
Acikcasi ben de yurtdiisi istiyorum fakat nisanlim vize islemleeri ile ugrasmak istemiyor ve ikna edemiyorum

Yukarı Alt