Balayna nereye gidebiliriz?

36serife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar külübe yeni üye oldum bir derdim var eger yardımı olursanız cok sevinirim
12 ekimde düğünüm var ve halen balayına nereye gidicemize karar veremedik kalabalık olmayan sakin kafa dinliycek sessiz bir yer istiyoruz antalyadan gidicemiz için antalya tercihimiz değil ağva adasını giden gören gezen bilen varmı veya tavsiye ediceginiz başka biryer varmı şimdiden teşekkürler

E

EU1

Ziyaretçi
[B]Çanakkale- Eceabat

Aqua Hotel -Eceabat-[/B]

Bu yaz Çanakkale-Gelibolu'ya gittiğimizde burda kalmıştık.
Denize sıfır,sessiz,sakin kafa dinleye bileceğiniz bir yer.
Google'dan bir araştır istersen.

Birde İğneada-Kırklareli

Burasıda sessiz,sakin bir yer.
Bu yaz 3 günde burda kaldık.
GÜNDÜZ MOTEL - İğneada

Burayıda bir araştır derim. Tabii kafana yatarsa.........

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ağva süper bi yer gittiğine pişman olmasın sen zaten sormuşsun ben sonradan okudum :)))

her sene gidiyorum hemen hemen süper bi yer

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.269
tabikide Ağvaya git süper bi yer özellikle sana

http://www.acquaverde.com.tr/ veya http://www.riverside.com.tr/

burayı tavsiye ederim eşinel romantik dakikalar geçirirsin sessiz sakin bi yer oteldekilerde çok sıcak ortam güzel doğa ile iç içesin her yer yeşillik
bırıncı adrestekı yer, kac yıldır gıtmek ıstedıgım bı yer:eek: bu gıdısle kız arkadaslarımla gıdıcem ama gıdenlerden duydugum cok guzel bı yer olmasıydı, bı zamanlar eskı sevgılımle dusunuorduk ama ayrı odalar cok pahalı olacagı ıcın hemde aıleme yalan solemek ıstemedıgım ıcın gıtmedm ıyıkıde gıtmemısım , banada balayına ınsallah demek kalıyor, canım burayı kacırma cok guzel bı yer bence:1hug:

Son düzenleme:

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bırıncı adrestekı yer, kac yıldır gıtmek ıstedıgım bı yer:eek: bu gıdısle kız arkadaslarımla gıdıcem ama gıdenlerden duydugum cok guzel bı yer olmasıydı, bı zamanlar eskı sevgılımle dusunuorduk ama ayrı odalar cok pahalı olacagı ıcın hemde aıleme yalan solemek ıstemedıgım ıcın gıtmedm ıyıkıde gıtmemısım , banada balayına ınsallah demek kalıyor, canım burayı kacırma cok guzel bı yer bence:1hug:

aqua verde çok güzel bi yer ama çok temiz değil haberiniz olsun birde biraz pahalı

pilli_hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
gerçi şöyle bir durumda var aqua verde havuzu kapalı üst kısmı kışında giriliyor valla biz iki oteldede rahat etmiştik inan gittiğine pişman olmazsın biraz pahalı ama değer huzur verici bi yer

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
canım onerecegım bır yer yok ama tebrık ederım sonsuza dek mutlu mesut yasayın ısallah

Yukarı Alt